Ook vorig jaar stond een deel van de kermis op de parking achter het stadhuis.
Volledig scherm
Ook vorig jaar stond een deel van de kermis op de parking achter het stadhuis. © Camile Schelstraete

Kermis in Terneuzen weer niet op de Markt, maar voor en achter gemeentehuis

TERNEUZEN - De kermis in Terneuzen gaat volgende maand vooralsnog gewoon door, maar de Markt wordt andermaal gemeden. Net als vorig jaar stellen de kermisattracties zich op het Stadhuisplein en op het parkeerterrein achter het gemeentehuis op.

  1. Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
    lezersvraag

    Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?

    Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen.
  2. Clubs en organisaties op Burgh-Haamstede laten van zich horen: ‘Er is hier zoveel waar ik geen weet van had’
    PREMIUM

    Clubs en organisa­ties op Burgh-Haamste­de laten van zich horen: ‘Er is hier zoveel waar ik geen weet van had’

    Je hoeft geen superman of supervrouw te zijn om bij de brandweer te gaan, zegt ploegleider Matthijs Geldof van de brandweerpost Burgh-Haamstede. ,,Dat is juist het mooie aan zo’n ploeg. We hebben hier alles in huis.” Dat laatste geldt voor heel zijn dorp, blijkt zaterdag. Hulpdiensten én verenigingsleven laten van zich horen. ,,Er is hier zo veel gaande”, zegt Riet Beinema van de dorpsraad.
    Burgh-Haamstede