Deze artiesten gaan mee op het varend festivalhart van het Zeeland Nazomerfestival
MIDDELBURG - Onder anderen Lucky Fonz III, Julie Scott en a balladeer zijn te gast op het varend festivalhart van het Zeeland Nazomerfestival. Vanaf donderdag 26 augustus vaart het schip Vrijbuiter tien dagen lang door de provincie.
Vanwege de coronabeperkingen heeft het festival dit jaar geen muziekprogramma op het Abdijplein. In plaats daarvan dient de Vrijbuiter als podium. De Zeeuwse muzikanten Peter Slager en Broeder Dieleman zijn de ‘curatoren’. Zij presenteren elke dag een ander programma, met wisselende muzikale gasten.
Twee artiesten varen de hele tocht mee. Het gaat om de Rotterdamse dichter en ‘spoken word artiest’ M. en om Winterdagen, een project van muzikant en componist Mink Steekelenburg.
Ode aan Zeeland
Het viertal wil op de Vrijbuiter een ode aan Zeeland brengen. Daarbij worden steeds andere gasten uitgenodigd. Dat zijn a balladeer (muzikant Marinus de Goederen) op 26 en 27 augustus, de Zeeuws/Brabantse indieband Little Symphonies op 28 augustus, singer-songwriter en theatermaker Lucky Fonz III (29, 30 en 31 augustus) en de van oorsprong Schotse zangeres Julie Scott (1 en 2 september).
De Vrijbuiter vaart twee keer per dag uit: ’s middags en ’s avonds. Er kunnen telkens slechts 20 bezoekers mee. De opstapplaatsen zijn dagelijks anders: Loskade in Middelburg (26/8), Buitenhaven in Vlissingen (27/8), jachthaven in Terneuzen (28/8), jachthaven in Wemeldinge (29/8), haven De Kogge in Tholen (30/8), Westerschans in Goes (31/8), ’t Luitje in Zierikzee (1/9), haven van Burghsluis (2/9), historische haven van Kamperland (3/9) en havenhoofd in Veere (4/9).
Meer informatie op theaterzeelandia.nl.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
autotest
Zo gaat de Renault Espace met zijn tijd mee: van MPV naar SUV
-
PREMIUM
Ergernis over stinkende afvalcontainer Nollestrand: ‘Dat ding moet weg’
Een afvalcontainer op het Nollestrand in Vlissingen zorgt voor ergernis bij huurders van strandhokjes. Er wordt gewerkt aan een oplossing, maar die is minder makkelijk dan het lijkt.Vlissingen -
PREMIUM
Filosoof over de kunst van het uitstellen: ‘Doe nooit een taak die morgen verdwenen kan zijn’
De meeste mensen stellen dat wat ze moeten doen uit en voelen zich daar dan schuldig over. Vooral niet doen, legt filosoof John Perry uit aan journalist en notoire uitsteller Saskia Smith. Een gestructureerde uitsteller krijgt volgens hem juist een heleboel voor elkaar omdat ze die andere dingen niet doen. -
PREMIUMGeldvraag
Banken vragen geld voor betaalrekening, maar bieden nauwelijks spaarrente: zo zit het
Elke maand gaan er een paar euro’s naar je bank voor het gebruik van een betaalrekening. Op jaarbasis kan dat best aantikken. ‘Waarom zijn de kosten van mijn bankrekening zo hoog’, vraagt lezer Jos Couwenberg zich af. In deze rubriek leggen we elke week een lezersvraag over geld voor aan een deskundige. -
indebuurt.nl
Klussers en opruimers opgelet: op deze dag kan je niet naar de Zeeuwse milieustraten
Als je volgende week wil gaan klussen of die oude spullen eindelijk eens het huis uit wil doen, moet je goed opletten. Op 13 juni zijn namelijk alle Zeeuwse milieustraten een dag lang dicht. Plan dus goed wanneer je je klus wilt doen.
-
PREMIUM
‘Stiekem’ langer dan twee uur parkeren kan straks niet meer in Middelburg
Middelburg -
-
-
PREMIUM
Goes denkt wapen te hebben tegen leegstand in de binnenstad: een kleiner winkelgebied
Het kernwinkelgebied in de binnenstad van Goes wordt waarschijnlijk kleiner. In straten die straks niet meer tot dat gebied behoren, kunnen winkels dan worden omgevormd tot woningen.Goes -
Vogelkenner en vraagbaak Jacob Viergever vereeuwigd in brons
Het was een bijzondere man, en dat is ie! Tot ver buiten Schouwen-Duiveland geroemd als vogelaar en plantenkenner. Dus lag het voor de hand dat oud-inwoner Jacob Viergever (1917-1983) in zijn Serooskerke werd vereeuwigd in het brons.Serooskerke