Vrouw ontdekt compleet appartement achter spiegel van haar badkamer
Een vrouw uit New York heeft een bizarre ontdekking gedaan in haar appartement. Samantha Hartsoe (26) voelde tocht in haar badkamer die ze niet meteen kon thuisbrengen en ging op onderzoek uit. Ze postte haar verhaal op TikTok en daar ging het binnen no time viraal.
Delen per e-mail
Hartsoe deelt haar appartement met twee huisgenoten. Afgelopen weekend kwam ze terug van een wandeling, toen ze merkte dat het ongewoon koud was in haar badkamer. Ze voelde ook een vreemde tocht, die niet uit het ventilatierooster leek te komen. Meteen ging ze op onderzoek uit.
De tocht leek van achter de spiegel boven haar wastafel te komen en terwijl haar volgers nagelbijtend toekeken, haalde ze hem van de muur. Erachter bleek een groot gat te gapen. Het leek een plek waar vroeger misschien een medicijnkastje had gezeten, maar het had geen achterkant. Het bleek een ruimte die naar een andere kamer leidde. Hoewel een van haar huisgenoten het haar stellig afraadde, besloot ze door het gat te klauteren om te zien wat er aan de andere kant was. Gewapend met een mondmasker, een zaklamp en een hamer.
Ramen
Aan de andere kant bleek zich een leegstaand appartement te vinden met drie slaapkamers. De ramen stonden wagenwijd open, wat de tocht in haar eigen appartement verklaarde. Op de vloer enkele tekenen van leven, zoals een aantal vuilniszakken en een leeg waterflesje. Ze verwachtte aanvankelijk dat er iemand zou zijn en dat maakte haar naar eigen zeggen wel wat zenuwachtig. Maar terwijl ze door het appartement liep, merkte ze dat het helemaal gestript was en onbewoonbaar.
,,Ik weet niet of het gewoon leegstaat of gerenoveerd wordt”, vertelde ze later aan nieuwssite Curbed. ,,Het is wel erg oud en er lijkt al een tijdje niemand geweest te zijn. In de badkamer liggen alleen leidingen. Er is geen bad of toilet. En de keukenvloer was helemaal opengebroken.”
Omdat het niet lukte om via dezelfde weg terug te keren naar haar eigen flat - langs deze kant zat het gat te hoog - stapte ze het appartement uit langs de voordeur. En tot verbazing van haar volgers bleek dat niet gewoon de voordeur van het appartement naast het hare te zijn. Ze kwam in een gang terecht op een andere plek in het gebouw en ze moest het hele complex door om terug bij haar eigen stek uit te komen.
Management
Nu ze weet hoe de vork in de steel zit, is ze naar eigen zeggen niet meer zo op haar gemak in haar badkamer. Ze nam contact op met de beheerder van het gebouw en die leek niet te weten wat er precies aan de hand was. Morgen komt een onderhoudsploeg langs en dan gaan ze samen de ontdekking bekijken.
Bekijk onze trending nieuwsvideo’s in onderstaande playlist:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
hip huis
Waarom een goed lichtplan in huis zo belangrijk is
Zou je graag je interieur een nieuwe uitstraling willen geven? Dan kun je wel wat inspiratie gebruiken. In de serie ‘Hip Huis’ daarom elke week de laatste woontrends. Deze week: de verlichting. -
PREMIUM
Amsterdam overweegt verbod op open haard en houtkachel
Een open haard of houtkachel zorgt voor zo veel fijnstof en overlast dat het Amsterdamse stadsbestuur voorbereidingen treft voor een mogelijk verbod op houtstook. Een campagne die de bewoners wijst op de gevaren moet de urgentie van het probleem onderstrepen. -
PREMIUMWONEN
Letty en Habib brachten oude elementen terug in hun woning: ‘Je mag zien dat het een huis uit 1899 is’
Een stadswoning was de grote wens van Letty de Keizer en haar man Habib Rezai. Samen met veel klusprofessionals verbouwden ze het hele huis aan de Blekersdijk in Dordrecht. -
PREMIUM
In dit Zeeuwse dorp worden huizen opgekocht door vakantiegangers en hebben starters het nakijken
West-Zeeuws-Vlaamse starters maken nauwelijks kans op de woningmarkt. De tweede woningen, vaak eigendom van Belgen of Duitsers, drijven de prijzen op. Een verbod op die recreatieverblijven komt er voorlopig niet. ,,De gemeente moet echt regels gaan opstellen.” -
PREMIUMMijn Tuin
Bianca komt helemaal tot rust in haar tuin
Bianca Noordman is maar wat blij met haar tuin. Het is een van de redenen waarom ze bijna drie jaar geleden haar nieuwbouwhuis kocht. Ruim 700 vierkante meter groot, uitkijkend op het water. Het is haar rustpunt in een druk stads bestaan. ,,Ik snap niet dat je niet van tuinieren kan houden.” Wij gingen bij haar langs voor de rubriek Mijn Tuin.
-
PREMIUM
Ouderen verruilen huis graag voor appartement, maar eerste stap is lastig: ‘Nachten wakker gelegen’
Dat Wil (83) en Jan (84) Tuinenburg na 33 jaar hun (inmiddels te grote) eengezinswoning zouden verlaten, hadden ze nooit gedacht. Nu zijn ze maar wat blij dat ze de stap naar een kleinere huurwoning hebben gemaakt. -
vraag 't vtwonen
Meer sfeer in je huis met kleur op de muur: ‘Kleine investering met een groot effect’
Er zijn weinig dingen zo bepalend in het interieur als de kleur van de muur. Als stylist Fietje Bruijn van vtwonen íets kan aanraden dit voorjaar, is het dat je een pot verf koopt en zelf aan de slag gaat met een frisse kleur, om zo een persoonlijke sfeer neer te zetten. -
PREMIUMBinnen&Buiten
Jamy en Jerome verkopen halsoverkop Rijswijks nieuwbouwhuis: ‘Het volgende avontuur lonkt’
Jamy en Jerome Felida vertrekken halsoverkop uit hun nieuwbouwhuis aan het Hof Olstvan Sion in Rijswijk. Het werd vorig jaar pas opgeleverd, maar nu alweer lonkt het volgende avontuur. Wij gingen bij hen langs voor de rubriek Binnen&Buiten.