In de ochtendkou van donderdag 16 maart nemen medewerkers van Fokker Elmo in Hoogerheide koffie en een broodje waarop de vakbonden FNV en CNV trakteren bij de tweede stakingsdag in korte tijd.
Volledig scherm
PREMIUM
In de ochtendkou van donderdag 16 maart nemen medewerkers van Fokker Elmo in Hoogerheide koffie en een broodje waarop de vakbonden FNV en CNV trakteren bij de tweede stakingsdag in korte tijd. © Pix4Profs/Tonny Presser

Ook bonus voor Fokker Elmo-personeel? Gelijke behandeling? ‘Of je worst lust!’

COLUMNBeetje flauw van Fokker Elmo om werkwilligen een broodje worst aan te bieden als ze toch aan de slag gaan, sprak FNV-bestuurder Jan Meeder donderdag tegen de driehonderd stakers bij de poort in Hoogerheide. ,,Hier bij ons kun je kiezen tussen broodjes kaas of kipfilet.” Ook niet slecht met een bak koffie erbij op zo’n waterkoude ochtend.