Scooterrijder (18) maakt het bont tijdens ritje in Waalwijk: drie bekeuringen
WAALWIJK - Een 18-jarige man uit Wijk en Aalburg heeft meerdere bekeuringen aan zijn broek hangen nadat hij in de nacht van donderdag op vrijdag niet één, niet twee, maar drie keer de fout inging tijdens een scooterritje in Waalwijk. Dat meldt de politie.
De bestuurder reed zonder helm over de Ranonkelstraat toen agenten hem onderwierpen aan een controle. Daaruit bleek dat hij geen geldig rijbewijs had omdat deze eerder al was ingevorderd, én dat hij onder invloed was van (te veel) alcohol.
De jongeman kan drie processen-verbaal tegemoet zien.
Kijk hier naar onze meest bekeken video's
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
autotest
Zo gaat de Renault Espace met zijn tijd mee: van MPV naar SUV
-
Eerste namen Fairytale Festival bekend: kaartverkoop start volgende week
KAATSHEUVEL - La Fuente, Kruzo, Wesly Bronkhorst, Buren van de Brandweer en Raywell. De eerste namen van het Fairytale Festival in Kaatsheuvel 2023 zijn bekend. Woensdag 25 januari start de kaartverkoop. -
PREMIUMGeldvraag
Banken vragen geld voor betaalrekening, maar bieden nauwelijks spaarrente: zo zit het
Elke maand gaan er een paar euro’s naar je bank voor het gebruik van een betaalrekening. Op jaarbasis kan dat best aantikken. ‘Waarom zijn de kosten van mijn bankrekening zo hoog’, vraagt lezer Jos Couwenberg zich af. In deze rubriek leggen we elke week een lezersvraag over geld voor aan een deskundige. -
Niels Aussems vangt bot met ‘lobby’: geen gemeentelijk ombudsman in Waalwijk
WAALWIJK - Al zijn inspanningen ten spijt, Niels Aussems wordt geen gemeentelijk ombudsman in Waalwijk. Na een kort politiek avontuur had hij nieuwe ambities. Maar de gemeenteraad steunt zijn plan voor een gemeentelijk ombudsman niet. -
PREMIUM
Grondaankoop Haven Acht Oost blijkt soms lastig, maar plan kan hoe dan ook door
WAALWIJK - Het is de gemeente Waalwijk nog niet gelukt om alle gronden voor het toekomstige bedrijventerrein Haven Acht Oost te verwerven. Maar dat staat de plannen voor dit gebied niet in de weg. Wel zijn goede afspraken nodig.
-
PREMIUMEnergierekening
Hans woont op 28 vierkante meter en heeft laag gasverbruik: ‘Merk wel dat alles duurder is’
-
-
-
PREMIUM
Op pad met de trouwe papierophalers, maar voor hoe lang nog? ‘Dit is een klap voor onze vereniging’
SPRANG-CAPELLE – Het einde van een lange traditie dreigt door een tekort aan chauffeurs. Hoe lang halen vrijwilligers van muziekvereniging Sirena nog oud papier op in Sprang-Capelle? De zorgen zijn fors. Een avond op pad met de inzamelaars. -
Ongeluk met meerdere voertuigen op A59: weg weer vrij
Op de A59 bij Drunen-West is maandagochtend iets voor 08.00 uur een ongeluk met meerdere voertuigen gebeurd. Daardoor reed het verkeer bij de plek van het ongeluk via de vluchtstrook.