Oud-acteurs blikken terug op hun tijd bij Land van Ooit: ‘We waren net een sekte’
DRUNEN - Drie oud-toneelspelers van het Land van Ooit halen herinneringen op aan de tijd van het oude attractiepark dat in 2007 failliet ging. Met genoegen denken Marieline van Wely, Hans Vermeulen en Eberhard Hotzel terug aan hun jaren als Sap de Aardwortel, Jean d’Orange en Rak de Reiger.
De drie toneelspelers staan voor de blauwe poort. ,,Goh, het is vijfentwintig jaar geleden dat ik hier was”, zegt Hans Vermeulen (58) verwonderd. Nieuwsgierig zet hij een paar stappen in de richting van het door steigers omringde kasteel d’Oultremont, dat nu nog roze is. Het voormalige kinderpretpark dat precies dertig jaar geleden open ging voelde voor hen alle drie aan als creatieve speeltuin, die eveneens diende als springplank naar verdere acteercarrières.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Zo kun je goedkoper tanken tijdens een lange rit
Ook al probeer je nog zo goed om brandstof te besparen, tijdens een langere rit is het onvermijdelijk dat je een keer moet tanken, en de prijzen van benzine en diesel liegen er niet om. Zo kun je goedkoper tanken. -
PREMIUM
Boosheid en verontwaardiging over keuze: na 80 jaar ander Lunapark op kermis Drunen
Veel teleurgestelde en soms verontwaardigde reacties op het bericht van de firma Reemer, nu het Lunapark van dat bedrijf voor het eerst in bijna tachtig jaar níet op de Drunense kermis zal staan. Gebr. Regter, die de kermissen in Heusden organiseert, heeft voor een ander gekozen. Chris Reemer: ,,Het is voor ons een enorme schok.” -
Auto gaat in vlammen op in Waalwijk
WAALWIJK - De brandweer van Waalwijk kreeg zaterdagnacht een melding van een autobrand aan de Prof. Minckelersweg. -
Politiek wil ‘bouwen bouwen bouwen’ in Heesbeen, maar pint wethouder Blankers er nog niet op vast
HEESBEEN/VLIJMEN - Thom Blankers kan in alle vrijheid met inwoners van Heesbeen gaan praten over de invulling van het braakliggende Verdoornterrein. De wethouder hoeft geen rekening te houden met een verzoek vanuit de politiek onderzoek te doen naar woningbouw. Al blijft de bouw van huizen wel bespreekbaar. -
PREMIUM
Rookmelder is vanaf 1 juli verplicht op élke woonlaag: hier moet je op letten
Waar rook is, is behalve vuur hopelijk ook een brandmelder. Op elke verdieping van het huis, want dat moet vanaf 1 juli in álle Nederlandse woningen.
-
PREMIUM
Bouw veelbesproken wijk Akkerlanen gaat tóch van start: ontwikkelaar wil niet meer wachten
WAALWIJK - De bouw van de nieuwe woonwijk Akkerlanen in Waalwijk gaat nu toch van start. De Raad van State buigt zich nog over de stikstofpuzzel, maar ontwikkelaar Waalborgh wacht die uitspraak niet eerst af. „We mogen gewoon starten.” -
Kind gewond door aanrijding in Waalwijk
WAALWIJK - Een kind is dinsdagmiddag gewond geraakt nadat ze werd aangereden op de Taxandriaweg in Waalwijk. -
Getest: Dit is de beste inbouw-combimagnetron
Wat is de beste inbouw-combimagnetron? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord.