Brigite van Haaften nieuwe bestuurder van Prisma
WAALWIJK - Oud-gedeputeerde Brigite van Haaften wordt de nieuwe bestuurder van Prisma. Dat heeft de Brabantse zorgorganisatie, met hoofdkantoor in Waalwijk, dinsdag bekend gemaakt.
Van Haaften (van 2006 tot 2015 gedeputeerde namens het CDA met onder andere jeugdzorg in de portefeuille) treedt per 1 maart volgend jaar aan als lid van de Raad van Bestuur van Prisma. Ze gaat dan samen met Jaap de Bruin, de voorzitter van de Raad van Bestuur Prisma aansturen.
Brigite van Haaften is momenteel bestuurder bij SDW Zorg in West-Brabant. ,,Ik vind het een uitdaging om de overstap naar Prisma te maken. Prisma ken ik als een innovatieve organisatie, die - net als ik - mensen met een beperking graag midden in onze samenleving ziet”, aldus Van Haaften in een door Prisma uitgegeven verklaring.
Prisma ondersteunt ruim 2.400 mensen met een beperking in Midden- en West-Brabant. Dat doet zij met 2.300 medewerkers en 900 vrijwilligers. Prisma heeft 166 grote en kleine locaties voor wonen en dagactiviteitencentra en ondersteunt 30 particuliere initiatieven.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Extra geld voor Schoenenkwartier ligt gevoelig: ‘Het was een tsunami van ongenuanceerde berichten’
-
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek. -
Spar buurtsuper in Andel tegen de vlakte, heropening op 3 mei
ANDEL - Inwoners van Andel moeten het de komende maanden zonder hun loopje of ritje naar de Spar buurtsuper doen. De winkel met de aangrenzende woning worden gesloopt. -
Altijd weer mooi, die wit getooide daken
DRUNEN - De eerste, al dan niet natte, sneeuw van deze winter zorgde donderdagochtend in het verkeer direct voor de nodige overlast. Maar het levert ook mooie plaatjes op, zeker als je met een drone de lucht in gaat. Ook Drunen was bedekt met een dun laagje sneeuw. Op de voorgrond cultureel centrum De Voorste Venne, met in het linkse gedeelte de binnentuin met fontein. Hoe lang valt te genieten van de winterse taferelen is overigens maar zeer de vraag. -
Inbraken gebeuren in allerlei soorten woningen en buurten: zo laat je je huis veilig achter
Vakantie voor de boeg? Haal voor vertrek de stekkers uit de stopcontacten, draai kranen dicht en zorg vooral dat je huis er bewoond uitziet. Dat adviseert Ilona Snaterse-Leidelmeijer, politievrijwilliger gespecialiseerd op het gebied van preventie.
-
PREMIUM
Jeu-de-boulesvereniging Bâtard werd hard geraakt door dodelijk ongeluk voorzitter, maar heeft nu toch weer houvast
-
-
-
PREMIUM
Voormalig café ’t Vat in Haarsteeg nu bewoond door uitbaters; ‘Met pijn in ons hart hebben we kroeg zelf gesloopt’
HAARSTEEG – Alle grijsgedraaide lp’s liggen op zolder en de dj-booth heeft ruimte gemaakt voor de achterdeur. Fotoalbums zijn stille getuigen van gezellige tijden in ’t Vat. De bruine kroeg die als thuis voelde en dat nog steeds is voor de bewoners Cees en Ank Verbunt. -
PREMIUM
Huilen: teken van zwakte of genetisch bepaald? ‘Traankanaal zit lager bij mannen’
Huilen, janken, wenen, snikken en snotteren. Niks fijner dan ongecontroleerd de tranen laten stromen. Maar wat is nu de precieze functie van al die tranen? En waarom huilt de ene persoon al bij een tv-commercial en kan de ander geen traan laten op een begrafenis? Hoogleraar Ad Vingerhoets: ,,Het hormoon testosteron maakt het moeilijker om te huilen.’’