Wereldkampioen kickboksen omgekomen door Russische raket in Marioepol
De Oekraïense wereldkampioen kickboksen Maksym Kagal (30) is om het leven gekomen toen hij de Oekraïense havenstad Marioepol verdedigde. Dat bevestigt zijn coach.
Zijn trainer Oleg Skirta schrijft op Facebook: ,,Helaas neemt de oorlog ook de levens van de beste mensen. Op 25 maart stierf Maksym Kagal terwijl hij de stad Marioepol verdedigde samen met de speciale troepen van Azov. Slaap lekker, broer, rust in vrede.”
In 2014 werd Kagal wereldkampioen kickboksen. Coach Skirta omschrijft hem als ,,de eerste Oekraïense wereldkampioen bij de volwassenen en een eerlijk en fatsoenlijk mens”.
Volgens Engelse media stierf Kagal door een Russische raket die 300 mensen doodde in een theater. Het is echter niet duidelijk of de wereldkampioen ook daadwerkelijk in het theater was.
De havenstad Marioepol wordt momenteel omringd door Russische troepen. Volgens de laatste informatie zijn in de stad meer dan 1.035 burgers omgekomen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Tyjani Beztati is ook Petch de baas en verdedigt lichtgewichttitel bij Glory weer met succes
-
Met video
Ilias Ennahachi maakt indruk met snelle knock-out bij One FC in Bangkok
Ilias Ennahachi (26) heeft bij One Championship in Bangkok een overtuigende zege geboekt op Aliasghar Ghodratisaraskan. De Marokkaans-Nederlandse kickbokser zorgde met een linkerhoek voor een knock-out van de Iraniër in de tweede ronde van het gevecht. -
6 tips
Ga schulden gelijk te lijf: ‘Oogkleppen ophouden en post niet openmaken is geen goed idee’
Voor het eerst sinds 2013 maken we ons méér zorgen over onze financiële situatie. Dat maakte het CBS vanochtend bekend. Met de hard stijgende prijzen voor het levensonderhoud kun je gemakkelijk in financiële nood raken. ,,Ongemerkt wordt alles duurder en opeens is het geld op.’’ Zes tips om schulden het hoofd te bieden. -
Jake Paul bokst in augustus tegen Nate Diaz: 'Stuur hem in een doodskist terug naar de UFC’
Jake Paul (26) keert deze zomer terug in de boksring. Op zaterdag 5 augustus neemt hij het in Dallas op tegen voormalig UFC-vechter Nate Diaz (37). De nieuwe vriend van schaatsster Jutta Leerdam hoopt in Texas terug te slaan nadat hij eind februari tegen Tommy Fury voor het eerst een bokspartij verloor. -
PREMIUMDe erfenis
‘Wij dachten altijd dat oom Henk glazenwasser was, maar dat bleek niet zo te zijn’
Carla (59) en twee andere familieleden bleken de enige bloedverwanten en erfgenamen te zijn van oom Henk. Een erfenis kan je leven veranderen. In deze serie deelt elke week iemand zijn of haar verhaal.
-
Endy Semeleer zet titel vlak na imponerende zege op Murthel Groenhart opnieuw op spel: Jay Overmeer nu uitdager
-
-
-
Op deze plekken kun je een elektrische auto beter niet opladen
Het scheelt flink in de portemonnee waar je in ons land je auto oplaadt. In ondergrondse parkeerplaatsen is het altijd duur. Daar ben je gemiddeld 16,8 procent duurder uit dan elders in de gemeente. -
PREMIUM
Controversiële Disney-ster tegenover deelnemer aan ‘Love Island’: wie zijn Jake Paul en Tommy Fury?
Komende zondag is in Saoedi-Arabië het langverwachte gevecht tussen Jake Paul (26) en Tommy Fury (23) exclusief te bekijken op deze site. De twee legden een verschillende weg af richting de clash, die al omgedoopt werd tot ‘The Truth’. Paul was een beroemde ster op Vine en Fury nam samen met zijn vriendin deel aan ‘Love Island’. Zondag zal het maar om één ding draaien: elkaar knock-out meppen tegen het canvas.