UFC-ster Conor McGregor hekelt kampioen Usman om kopieergedrag én wil klappen uitdelen
Conor McGregor lijkt geïnteresseerd in een gevecht met Kamaru Usman. De Ier reageerde gisteren via sociale media op de knock-out van Usman die hij uitdeelde aan Jorge Masvidal tijdens het UFC 261-event in Jacksonville.
Vedergewicht kampioen Usman en McGregor hebben in het verleden vaker woorden met elkaar gehad. Usman heeft de Ier meerdere keren gewaarschuwd dat een gevecht met hem lelijk zou uitpakken voor McGregor.
Ongestraft
McGregor vindt Usman een na-aper, dus wil hij wil het graag uitvechten in de octagon. Op social media schreef McGregor: Usman kopieert nu zelfs mijn foto’s. Moet ik op een bepaald moment tegen deze man vechten? Ik denk het wel. Hij kan mijn woorden en mijn foto’s niet ongestraft kopiëren, zonder er klappen voor te krijgen”, schrijft McGregor.
Ook zegt de Ier dat de weltergewichttitel snel van hem zal zijn. ,,Ik pak de titel en ga dan weer een gewichtsklasse hoger vechten. Na Usman pak ik de lichtgewichttitel terug”, zegt hij. McGregor had de kampioensgordel al eens in zijn bezit, maar de UFC ontnam hem in 2018 de titel na een geweldsexplosie en aanval op een bus met collega-vechters.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
UFC Kampioen Usman zet zegetocht voort met knock-outwinst op Masvidal
-
Gevecht gaat door
Poirier maakt excuses na rel met McGregor over half miljoen euro aan donaties
Conor McGregor versus Dustin Poirier gaan toch de strijd weer met elkaar aan. Na een aantal spannende dagen vanwege een ontstane rel over een half miljoen euro aan donaties zette de Ier woensdag zijn handtekening onder het contract. De twee treffen elkaar tijdens UFC 264 in Las Vegas. -
PREMIUMMet video
‘Op Tinder staat dat ik aseksueel ben, maar soms beginnen ze alsnog aan me te friemelen’
Ze voelen geen seksuele aantrekkingskracht, doen niet (vaak) aan seks, maar hebben (soms) wel lustgevoelens. Aseksuelen stuiten op veel onbegrip, maar voelen zich wel bevrijd. ,,Alles kan en mag.” Wanneer ben je aseksueel? -
PREMIUM
McGregor nu écht op de weg terug naar de kooi: ‘Conor en Chandler zijn treinstellen die op elkaar beuken’
Conor McGregor (34) die níét in de spotlights staat, dat zullen we vermoedelijk nooit meemaken. Maar de UFC-superster is nu wel heel nadrukkelijk in beeld, op Netflix en in een nieuw seizoen van The Ultimate Fighter. Dat komt ook omdat een rentree in de kooi tegen Michael Chandler eraan zit te komen. Voormalig MMA-kampioene Marloes Coenen kijkt ernaar uit, naar McGregor als vechter én entertainer. -
Podcast In de Ring | Murthel Groenhart over carrière die in supermarkt begon, ‘slappe lul’ Doumbé en vechten onder 2 vlaggen
Te gast bij In de Ring, de vechtsportpodcast van het AD, is ditmaal Murthel Groenhart (36). ‘The Predator’ is na een kortstondig (maar nog niet volledig afgesloten) MMA-avontuur terug als kickbokser bij Glory en gaat zaterdag in Rotterdam Ahoy direct proberen de weltergewichttitel van Endy Semeleer af te pakken.
-
PREMIUM
Zo ben je de buxusmot te slim af: ‘Timing van de behandeling is cruciaal’
-
-
-
Update
Adegbuyi terug in Glory-ring in Duitse Grugahalle, Thaise veelvraat Petch aast op revanche
Benjamin Adegbuyi (38) keert terug in de ring bij Glory 86, dat op zaterdag 27 mei in de Grugahalle in Essen wordt gehouden. Dat bevestigde de kickboksorganisatie vandaag, een dag nadat deze site bekendmaakte dat het Thaise vedergewicht Petchpanomrung ‘Petch’ Kiatmookao het uithangbord van het evenement wordt. -
lezersvraag
Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen.