Podcast met Bonjasky | ‘Met Hit It probéért Rico Verhoeven het tenminste’
Wat vonden we van het evenement Hit It van Rico Verhoeven? Waar moeten we op letten bij de volgende Glory-evenementen, met Antonio Plazibat die zijn handschoenen weer aantrekt en Glory Rivals 3 dat komend weekeinde op het programma staat? In de nieuwste aflevering van In de Ring, de vechtsportpodcast van het AD, bespreken voormalig kickbokskampioen Remy Bonjasky en vechtsportverslaggever Tim Reedijk die onderwerpen (en veel meer).
Deze site was aanwezig bij Hit It en constateerde dat het evenement potentie heeft. Wel waren er wat kanttekeningen. Bonjasky was niet zo onder de indruk van de wedstrijd tussen Rico Verhoeven en Hesdy Gerges: ,,Hij had het in mijn ogen eerder kunnen afmaken. Dit is niet een wedstrijd waarvoor ik wakker zou blijven.”
Ook komt de rol van dergelijke sport- en entertainmentshows als Hit It ter sprake. Bonjasky haalt It’s Showtime aan, een evenement dat vroeger georganiseerd werd. Tegelijkertijd deelt hij ook een compliment uit aan Verhoeven. ,,We zijn geen matties, maar ik moet hem nageven dat hij het tenminste probeert. Dat hij ondernemend bezig is.”
Van Hit It en Verhoeven is het bruggetje naar Glory, in ronde 2, snel geslagen. Het gaat over Antonio Plazibat, die over twee weken in de ring stapt tegen Raul Catinas, waar hij aast op een titelgevecht met Verhoeven. Die komt hoogstwaarschijnlijk in actie tegen Alistair Overeem in het voorjaar van volgend jaar. Ook komt het evenement van komend weekend, Glory Rivals 3 in de Amsterdamse Sporthallen-Zuid, aan bod.
Tekst loopt door onder de foto.
In de laatste ronde reageert Bonjasky op enkele nieuwsflitsen uit vechtsportland van de laatste tijd. Costello van Steenis en Regian Eersel zetten knappe prestaties neer bij respectievelijk Bellator en One, Bonjasky vindt dat zij meer media-aandacht verdienen. En wat vinden we eigenlijk van demonstratiegevechten zoals die van YouTuber en bokser Jake Paul tegen oud-UFC’er Anderson Silva van afgelopen weekend?
Column en podcast
Remy Bonjasky is columnist voor deze site en bespreekt samen met verslaggever Tim Reedijk in de podcast In de Ring het laatste nieuws en de achtergronden in de vechtsportwereld. De podcast is altijd op deze site te beluisteren of via jouw favoriete podcastplatform. Abonneer je hier via Apple en hier via Spotify. Druk bij Spotify op het belletje om een melding te krijgen als de nieuwste aflevering van In de Ring gepubliceerd is.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Hoe een autohandelaar dankzij een gestolen motor Europees kampioen kickboksen werd: ‘Was zó kwaad’
Kickboksen? Nick Gruijters (26) was er door alle beperkingen in coronatijd helemaal klaar mee. Hij leek een toekomst als autohandelaar en amateurcrosser tegemoet te gaan, totdat zijn schoonvader op hem insprak én zijn motor gestolen werd. Nu is ‘Nickske’ Europees kampioen. En nog lang niet klaar. -
Collision 4
Tarik Khbabez woest om wereldtitel Sergej Maslobojev bij lichtzwaargewichten Glory: ‘Ik ben er klaar mee’
Tarik Khbabez snapt er niets van. De kickbokser is boos op het besluit dat Sergej Maslobojev de wereldtitel in het lichtzwaargewicht heeft gewonnen. Na afloop reageerde de Hagenees met Marokkaanse roots op zijn nederlaag. ,,Dit slaat nergens op.” -
Tyson Fury verslaat Derek Chisora voor de derde keer in wereldtitelgevecht: ‘Wat een strijder’
Tyson Fury (34) blijft de beste bokser ter wereld in het zwaargewicht bij de WBC. Hij versloeg Derek Chisora (38) in het Tottenham Hotspur Stadium in Londen. De ongeslagen reeks van The Gypsy King breidt zich daarmee uit tot 34 gevechten. -
Beter Eten
Maca-poeder zou wonderen doen in de slaapkamer, maar ‘sekskroket’ werkt misschien beter
In de rubriek Beter Eten schrijft gezondheidsjournalist Tijn Elferink over wat hem opvalt op het gebied van eten en drinken. Een Peruaans poedertje zou zorgen voor een boost van je libido. Waarom je een spannende avond toch beter met een sekskroket kunt beginnen. -
Is mijn voorschotbedrag wel of niet aangepast naar het prijsplafond?
De overheid heeft besloten consumenten op weg te helpen met de hoge energieprijzen. Begin dit jaar is daarom het prijsplafond ingegaan, waardoor je een maximaal tarief betaalt voor energie. Betekent dit dat het voorschotbedrag nu ook is aangepast? Twee experts leggen uit hoe het zit.
-
PREMIUM
Levi Rigters schuift doelen op: ‘Voor mijn 29ste de titel van Rico Verhoeven afpakken’
Hij was al warmgedraaid voor zijn gevecht tegen Jamal Ben Saddik in maart, totdat rellen op de tribunes het Glory-evenement platlegden. Levi Rigters (27) zag een kans om zich in de top van de zwaargewichtdivisie te knokken aan zich voorbijgaan en heeft zijn doelen iets bijgesteld. Al blijft het uiteindelijke streven hetzelfde: de belt van wereldkampioen Rico Verhoeven. -
-
-
PREMIUM
Waarom het loont om toch even het eerste loonstrookje van 2023 te checken
Het eerste salaris van 2023 staat op je rekening. Waarschijnlijk zie je een hoger nettosalaris dan vorig jaar, want veel werkenden in loondienst gaan er dit jaar op vooruit. Maar dat is niet het enige wat dit jaar anders kan zijn. Experts leggen het uit. -
PREMIUMMet video
Rico Verhoeven lovend over Badr Hari, maar boos op Alistair Overeem: ‘Niet kampioenwaardig’
Niet Badr Hari of Alistair Overeem meldde zich vannacht als eerste bij de media na Collision 4 in de Gelredome, nee, Rico Verhoeven nam het woord voordat Overeem arriveerde. Hij bekritiseerde de winnaar van het hoofdgevecht en had juist lovende woorden over de loopbaan van Hari, die lijkt te stoppen met kickboksen.