En of Tyson Fury op scherp staat voor zijn titelgevecht: ‘Ik heb al zes weken geen seks meer gehad’
Tyson Fury (34) begint zaterdagavond als titelverdediger en grote favoriet aan het WBC-gevecht tegen zijn vier jaar oudere kompaan Dereck Chisora, onderschatten doet de Gypsy King zijn tegenstander niet.
,,Ik heb me voor 110 procent gegeven in de gymzaal”, zei hij bij de weging. ,,Ik heb negen weken getraind voor dit gevecht. Ik heb al zes weken geen seks meer gehad. Als deze partij begint, dan mep ik erop als een geil konijn. Ik wil er een mooie show van maken.”
Ook de staredown ging niet onopgemerkt voorbij. Fury bleef Chisora ongestoord in de ogen kijken, ook nadat die laatste zijn hoofd al had afgewend. Fury gaf geen krimp en War, zoals de bijnaam van Chisora luidt, begon steeds ongemakkelijker te grijnzen. En mompelde dat hij hier echt geen zin in had. In tegenstelling tot Fury. ,,Ik wel... Elke keer staar ik ze kapot. Dan kijk ik diep in hun ziel.”
Je kunt dit gevecht zaterdagavond als abonnee exclusief en gratis op AD.nl bekijken. De verwachting is dat Fury en Chisora zaterdag rond 22.30 uur de ring zullen betreden. Voorafgaand aan het titelgevecht staan zes andere bokspartijen op de rol, die je vanaf 18.00 uur allemaal kunt zien kunt bekijken op deze site.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Meer uren per dag werken in minder dagen, kan het?
Meer tijd voor ons sociale leven, minder files en minder drukte bij de kinderopvang. Om de problemen op de arbeidsmarkt aan te pakken, komt internist en hoogleraar Marcel Levi met een opmerkelijk voorstel: ga hetzelfde aantal uren werken in minder dagen. -
PREMIUM
Gevecht tussen Rico Verhoeven en Antonio Plazibat in de maak? ‘Glory, make it happen!’
Niets leek een titelgevecht tussen Rico Verhoeven en Alistair Overeem in het voorjaar in de weg te zitten, maar een vliegensvlugge knock-out door Antonio Plazibat gisteravond heeft dat sentiment vanuit puur sportief oogpunt doen kantelen. Ook Verhoeven zinspeelt nu op een gevecht tegen de Kroaat die zijn laatste vier partijen op (technische) knock-out won. -
met video
Coach geeft bokser Nicholson harde tikken in het gezicht: ‘Je moet wakker worden’
Demond Nicholson beleefde niet het fijnste weekend. De 29-jarige bokser nam het in Washington DC op tegen Demetrius Andrade, maar ging vrijwel kansloos onderuit. Zijn coach Kenny Ellis haalde alles uit de kast om dat te voorkomen, maar het mocht niet baten. -
Dit zijn de goedkoopste auto's voor private lease
Met private lease kun je voor een vast bedrag in een gloednieuwe auto rijden. Nagenoeg alles is inbegrepen: of het nu wegenbelasting, de verzekering, onderhoud of pechhulp is, je hoeft er niet over na te denken. Dit zijn de goedkoopste modellen. -
PREMIUMmet video
‘Hit it’ heeft potentie, maar puur sportief gezien werd show Rico Verhoeven geen avond die beklijfde
Zoals verwacht won Rico Verhoeven (33) het prestigegevecht op zijn eigen evenement, Hit It. In Rotterdam Ahoy bleek er potentie te zijn voor een avond (kick)boksen en entertainment voor het brede publiek, al is dat niet voor de diehard-vechtsportliefhebber die keiharde partijen wil zien.
-
Koken & Eten
Hygiëne in de keuken: maak ook je kruidenpotjes af en toe goed schoon
Veel gevallen van voedselvergiftiging ontstaan thuis, aldus het RIVM. De meeste bacteriën in de keuken denk je waarschijnlijk te vinden in de keukenhanddoek, vuilnisbak of snijplank, maar uit een nieuwe studie blijkt dat kruidenpotjes nog grotere bacteriemagneten zijn. -
-
-
Glory komt met ‘kampioenengevecht’ in Rotterdam na blessure Rico Verhoeven
Kickboksorganisatie Glory komt met een vervangend evenement op de proppen nadat Collision 5, met een gevecht tussen Rico Verhoeven en Antonio Plazibat, uitgesteld moest worden tot na de zomer door een blessure van ‘The King of Kickboxing’. Op 11 maart treffen de kampioenen in het licht- en vedergewicht elkaar in het Topsportcentrum Rotterdam, Tyjani Beztati en de Thaise Petch. -
PREMIUM
Alistair Overeem (42) wil na Badr ook Verhoeven: 'Rico was niet beschikbaar, omdat hij met één been in Hollywood zit’
Eindelijk komt daar het debuut van de 42-jarige Alistair Overeem bij Glory. Al twee decennia lang reist hij al knokkend de wereld rond en nu moeten – in zijn ideale wereld – zeges op Badr Hari vanavond in de Gelredome en daarna Rico Verhoeven zijn ‘last dance’ voltooien. ,,Wat mij betreft is het daarna wel klaar.”