Sibeliusstraat in Tilburg staat blank door grote lekkage
VIDEOTILBURG - Natte voeten voor de bewoners van de Sibeliusstraat in Tilburg. Daar is een waterleiding ondergronds gesprongen. Daardoor staan de straten blank.
Delen per e-mail
Waardoor de waterleiding is gesprongen, is niet duidelijk. Er waren in ieder geval geen (graaf)werkzaamheden gaande toen het lek ontstond. Door de grote druk van het water is een stuk stoep eerst opgetild door het water. Toen daarna de druk wegviel, is een sinkhole ontstaan, dat inmiddels ook vol staat met water.
Dat vol staan met water geldt voor de hele straat. Vele liters water stromen uit het sinkhole omhoog. Voorlopig loopt het, mede door een hoge stoep, nog niet de huizen van de bewoners van de Sibeliusstraat in. Enkele garageboxen vlakbij het lek staan wel blank.
Het incident trekt natuurlijk veel bekijks van de omwonenden. Enkelen proberen de waterputten zoveel mogelijk vrij te houden zodat het water daarlangs weg kan stromen. Anderen halen vooral hun auto's weg van het parkeerterrein uit voorzorg. Brabant Water is ook aanwezig. Zij zijn bezig om het water af te sluiten.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Antennemast doet waarde van huizen in Riel dalen, erkent Goirle met planschadevergoeding
RIEL - Enkele woningen die in de directe omgeving staan van de nieuwe umts-antennemast aan de Veertels in Riel krijgen planschade van de gemeente Goirle. Zo krijgt een huis aan de Gravenhof bijna 3000 euro, een ander krijgt een bedrag van 1.125 euro. Twee verzoeken voor het vergoeden van waardevermindering van een pand zijn afgewezen. -
Inzamelingsactie gestart voor kringloopwinkel ’N Habbekrats: ‘Faillissement helaas dichtbij’
TILBURG - Kringloopwinkel ‘N Habbekrats in Tilburg zit door de coronacrisis krap bij kas. De kringloop heeft niet genoeg vaste lasten en hierdoor geen recht op een vergoe-ding. Daarom zijn de trouwe klanten een inzamelingsactie gestart. -
PREMIUM
Crowdfunding moet van hotel De Postelse Hoeve een studentenhotel maken: 2,5 miljoen nodig
TILBURG - De banken willen niet, dus het geld moet op een andere manier binnenkomen. Rob en Janny Zoontjens-Mutsaers zoeken hun heil daarom in crowdfunding. Ze hopen 2,5 miljoen euro binnen te halen om De Postelse Hoeve aan te kopen en om te bouwen tot studentenhotel. -
De school brengt in Moergestel het ontbijt thuis en leest er nog bij voor ook: ‘Echt gaaf’
MOERGESTEL - Het idee kwam van juf Jamy Heslenfeld. Als ze eens alle kinderen van De Vonder dinsdagavond thuis een ontbijt voor de volgende ochtend gingen bezorgen. -
PREMIUM
OM eist celstraffen tegen mannen uit Berkel-Enschot en Vlijmen voor cocaïnesmokkel via nepbedrijf
BREDA - Als het aan het Openbaar Ministerie ligt, gaan zeven mannen jarenlang de cel in voor smokkel van 1468 kilo cocaïne via een loods in Kapelle. De hoogste eis hoorde de 50-jarige J.H, van wie geen woon- of verblijfplaats bekend is, tegen zich eisen: 10 jaar cel en een geldboete van 20.000 euro.
-
PREMIUM
Bijna elke avond gezelligheid was de norm in Tilburgs studentenhuis. Maar nu...?
TILBURG - Thuisonderwijs is de norm, bijbaantjes vallen weg en met vrienden afspreken wordt streng afgeraden. Met een avondklok op komst wordt het wereldje van jongeren nóg een beetje kleiner. Een kijkje in een Tilburgs studentenhuis, waar de zeven bewoners gelukkig elkaar nog hebben voor wat gezelligheid. -
Bekende ‘brein-professor’ is mooie aanwinst voor Football Memories, ooit begonnen bij Willem II
TILBURG - Professor Erik Scherder, bekend van zijn voordrachten over de werking van het brein bij de Universiteit van Nederland, De Wereld Draait Door en Max Masterclass, gaat zich als ambassadeur inzetten voor Football Memories, een van origine Tilburgs project. -
PREMIUM
Met een nieuwe knie kan oma straks lekker rennen
TILBURG - Dankzij hun nieuwe knie kunnen ze straks weer vrolijk op pad: fietsen, rennen met de kleinkinderen of gewoon te voet een boodschapje doen. En daar zijn mevrouw Spapen en mevrouw Scholten heel blij mee.