Pro Actief kijkt met zenuwen naar de uitslag. Lijsttrekker Bert van der Velden zit in het midden
Volledig scherm
PREMIUM
Pro Actief kijkt met zenuwen naar de uitslag. Lijsttrekker Bert van der Velden zit in het midden © Pix4Profs/Moreno Molenaar

Goirle vraagt zich af: kan je regeren met Gezond Verstand?

GOIRLE- En hop, in één keer is Gezond Verstand de tweede partij van Goirle. Niet iedereen staat te trappelen om gelijk te ‘regeren’ met de nieuwkomer, na felle discussies vooraf. En in theorie kan de oude coalitie gewoon door. Maar ‘of je deze uitslag zo kunt uitleggen, is wel de vraag’.

  1. De Raven heeft na achttien jaar weer eens de derde klasse in zicht: ‘Een keertje hogerop zou wel leuk zijn’
    PREMIUM
    VIERDE KLASSE F

    De Raven heeft na achttien jaar weer eens de derde klasse in zicht: ‘Een keertje hogerop zou wel leuk zijn’

    De belangen waren voor zowel De Raven als SDO’39 groot. De Raven zou bij winst – naast de derde periodetitel – de tweede plaats in de eindstand pakken en daarmee verzekerd zijn van een thuisduel in de nacompetitie. Het werd tegen degradant SDO’39 4-4. Beide ploegen schoten hier niets mee op. SDO’39 daalt na vijf seizoenen vierde klasse weer af naar de kelderklasse.
    Lage Mierde