Gewonde motorrijder zit vast onder motor na valpartij in Diessen, leidt hulpdiensten via app naar zijn locatie
VideoDIESSEN - Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt bij een valpartij op de Nieuwendijk in Diessen. De man belandde met zijn motor in een droge greppel, terwijl de motor bovenop hem lag. Hij kon zelf de hulpdiensten bellen, maar omdat hij niet precies wist waar hij was, deelde hij zijn locatie met een agent via Whatsapp.
De onfortuinlijke motorrijder reed op een zandpad, waarop hij uitgleed en onder zijn motor in de droge greppel terechtkwam. Hij brak vermoedelijk zijn been bij de val en kon zelf niet meer onder de motor uitkomen.
Waar hij precies was, wist hij niet omdat hij niet bekend is in de regio. Hij deelde zijn locatie via Whatsapp met een agent, die op die manier naar hem toe werd geleid. Ook een gealarmeerde traumahelikopter kwam en landde op het zandpad.
De motorrijder is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Een bergingsbedrijf heeft de motorfiets uit de greppel getakeld en afgevoerd.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Celstraffen en 150.000 euro boete voor 10 jaar uitbuiting in Reuselse champignonkwekerij
REUSEL - Een 52-jarige man en zijn 84-jarige vader uit Reusel zijn veroordeeld voor het 10 jaar lang uitbuiten van een licht verstandelijk beperkte werknemer in hun champignonkwekerij. De zoon kreeg 15 maanden cel opgelegd, waarvan drie maanden voorwaardelijk. Vader kreeg 6 maanden voorwaardelijk cel en een geldboete van 15.000 euro. Het bedrijf, dat eigendom is van de zoon, is beboet met 150.000 euro. -
PREMIUM
Studenten in de ‘altijd rustige’ Brahmsstraat? Bewoners hofje met zijn allen naar de rechter
TILBURG - Bewoners aan het hechte hofje in de Brahmsstraat in Tilburg protesteren tegen twee Bossche ondernemers die er een woning opkochten om studenten in te huisvesten. Nadat Tilburg de huurvergunning snel weer introk, stapten de ondernemers naar de Raad van State. -
PREMIUM
Altijd maar reizen voor je werk, is dat nou wel zo leuk? ‘Moest wel eens een verjaardag van mijn kind missen’
Elke dag na je werk naar huis, dat is niet voor iedereen de realiteit. Deze drie Nederlanders waren soms vaker onderweg dan thuis. Hoe is het om veel te reizen voor je baan en hoe gaat het thuisfront daarmee om? -
Zo deel je zo min mogelijk persoonlijke data met Facebook
Steeds meer mensen maken zich zorgen over wat Facebook met hun persoonlijke data doet. Met onderstaande tips hou je zoveel mogelijk informatie privé. -
PREMIUM
Aan het Opsteegje slijt een vrolijke verzamelaar zijn oude dag
OISTERWIJK - De oude dag kan met plezier gepaard gaan. Daarvan getuigt de enige bewoner van een straat die sowieso een glimlach oproept: Het Opsteegje.
-
Tachtig procent van de Europese automobilisten kent dit waarschuwingssymbool niet
Waarschuwingssymbolen in de auto die aangeven dat er iets mis is, kunnen in de loop van de tijd veranderen, vooral wanneer de techniek aan boord verandert. De opkomst van hybrides en elektrische auto's kan voor een hoop verwarring zorgen. -
PREMIUM
Erfgoedcentrum ’t Schoor: ‘Houd herinnering aan de silo levend’
UDENHOUT - Mocht de silo van de Boerenbond in Udenhout plat gaan, houdt de herinnering dan levend. Dat vindt Erfgoedcentrum ’t Schoor. Dat kan door in een toekomstig nieuwbouwwijkje de straten naar het agrarisch verleden te vernoemen. -
PREMIUMNA DE LINTJESREGEN
Coby de Kok is altijd bezig: ‘Ik doe graag wat voor een ander’
BIEST-HOUTAKKER - De organisaties en verenigingen waar Coby de Kok vrijwilligerswerk voor verrichtte, zijn al lang niet meer op de vingers van een hand te tellen. En dat al ruim een halve eeuw. Of zoals de Biestse het zelf zegt: ,,Ik ben graag bezig.”