De fietstocht Brabants Duingoed voerde langs allerlei duinboeren in de omgeving waar deelnemers een lokaal product proeven, onder andere hier bij TerraVie. Hanneke van TerraVie deelt de delicatessen uit van zacht fruit uit de eigen tuinderij.
Volledig scherm
De fietstocht Brabants Duingoed voerde langs allerlei duinboeren in de omgeving waar deelnemers een lokaal product proeven, onder andere hier bij TerraVie. Hanneke van TerraVie deelt de delicatessen uit van zacht fruit uit de eigen tuinderij. © Dolph Cantrijn

Culinaire fietstocht voert langs Brabants Duingoed boeren: ‘We leren steeds meer streekproducten en -winkels kennen’

LOON OP ZAND - Van de ene lokale ondernemer naar de ander voor een lekkernij. Een kleine vijftig deelnemers fietsten zondag mee aan de fietstocht van Brabants Duingoed, dwars door de Loonse en Drunense Duinen.