Wethouders Marcelle Hendrickx (links) en Berend de Vries (rechts) bewonderen samen met architecten Francine Houben, Ingrid van der Heijden en Job Roos (vlnr.) de LocHal. Samen met het Spoorpark staat de LocHal symbool voor de ongebreidelde ambitie en optimisme dat de afgelopen twee jaar in Tilburg heerste.
Volledig scherm
PREMIUM
Wethouders Marcelle Hendrickx (links) en Berend de Vries (rechts) bewonderen samen met architecten Francine Houben, Ingrid van der Heijden en Job Roos (vlnr.) de LocHal. Samen met het Spoorpark staat de LocHal symbool voor de ongebreidelde ambitie en optimisme dat de afgelopen twee jaar in Tilburg heerste. © Beeld Werkt

Ambitie en grenzeloos optimisme maken plaats voor onzekerheid in Tilburg

HALVERWEGE DE RAADTILBURG - De LocHal, het Spoorpark. Ze staan symbool voor de sfeer van optimisme die kenmerkend was voor de eerste twee jaar van de huidige raadsperiode in Tilburg. Maar hoelang blijft dat optimisme nog voortduren nu de wind niet langer in de zeilen blaast?