Apple start verkoop AirTags en paarse iPhones, hier vind je de beste aanbiedingen
Ze werden eerder deze week onthuld en de verkoop is nu al gestart: vanaf vandaag zijn de AirTags en paarse iPhones van Apple officieel te koop. We zetten op een rij waar je ze allemaal kunt vinden.
Naar de AirTags werd al lange tijd uitgekeken. De kleine gadget kwam al maandenlang in geruchten voorbij, maar leek meermaals te worden uitgesteld. Het apparaatje kan aan een sleutelbos of rugzak worden gehangen, zodat je die met een bijbehorende iPhone-app kunt terugvinden.
Dat werkt vooral goed met een iPhone 11 of 12, die een speciale zoekchip hebben. Met een pijl zie je welke kant je op moet naar je vermiste voorwerp, met daaronder de resterende afstand.
Eén AirTag kost 35 euro. In het apparaatje zit een batterij die het zeker een jaar lang volhoudt en daarna makkelijk vervangen kan worden. Hieronder staat een overzicht van webwinkels waar je hem kunt vinden.
Paarse iPhone 12
Naast de AirTags kondigde Apple deze week ook een nieuwe kleur voor de iPhone 12 aan: paars. ,,Ideaal voor de lentedagen”, grapte topman Tim Cook nog tijdens de persconferentie.
Die paarse kleuroptie is er twee modellen van het toestel: de gewone iPhone 12 en de mini-variant. Hieronder staan webwinkels die het toestel voor de meest gunstige prijs aanbieden, al is het laatstgenoemde model nog niet verkrijgbaar.
Nog meer aankondigingen
Naast de AirTags en paarse iPhone 12 werd er nog veel meer aangekondigd, zoals een flinterdunne iMac en iPad Pro met veel mooier scherm. Al deze nieuwe producten komen iets later, op 30 april naar de winkels. Een overzicht van alle producten vind je in dit nieuwsartikel.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Werkt je printer niet? Zo krijg je hem weer aan de praat
Is het weer zover? Nét wanneer je dat ene belangrijke document wilt printen, werkt je printer ineens niet. We zetten de oplossingen van veel voorkomende problemen op een rij, zodat jij je printer snel weer aan de praat krijgt. -
Grote techbeurs CES is deze week: deze vijf gadgets hadden al een impact op jouw leven
In Las Vegas opende deze week CES, de grootste technologiebeurs ter wereld. Van ultraslimme robots tot zwevende auto’s: meer dan 3000 producenten stellen er de allernieuwste snufjes voor aan de wereld. Wij zetten vijf uitvindingen op een rij die succesvol werden dankzij CES en waarschijnlijk ook op jouw leven een impact hebben gehad. -
interview
Paniek om een dringend mailtje van de baas: waarom ons brein soms worstelt met werk
Kenniswerk is zwaar voor onze mentale gezondheid, ziet Christianne Vink, psycholoog en auteur van Het grote hoe ik werk boek. Ze ontmoet in haar praktijk werkenden die worstelen met vermoeidheid en stress, en zich tegelijkertijd moeilijk kunnen concentreren. Wat kun je daaraan doen? -
Koken & Eten
Hygiëne in de keuken: maak ook je kruidenpotjes af en toe goed schoon
Veel gevallen van voedselvergiftiging ontstaan thuis, aldus het RIVM. De meeste bacteriën in de keuken denk je waarschijnlijk te vinden in de keukenhanddoek, vuilnisbak of snijplank, maar uit een nieuwe studie blijkt dat kruidenpotjes nog grotere bacteriemagneten zijn. -
Wat is de beste tablet van rond de 250 euro?
De markt voor goedkope tablets lijkt te zijn gekrompen, maar toch kun je er best eentje vinden zonder meteen honderden euro’s aan dure iPads te besteden. We bespreken er twee.
-
VIDEO
Apple onthult flinterdunne iMac in zeven verschillende kleuren
Apple heeft tijdens een presentatie zijn iMac-computer compleet in het nieuw gestoken. De vernieuwde variant is flinterdun en verkrijgbaar in zeven verschillende kleuren. -
-
-
PREMIUM
Meer uren per dag werken in minder dagen, kan het?
Meer tijd voor ons sociale leven, minder files en minder drukte bij de kinderopvang. Om de problemen op de arbeidsmarkt aan te pakken, komt internist en hoogleraar Marcel Levi met een opmerkelijk voorstel: ga hetzelfde aantal uren werken in minder dagen. -
De handigste apps om je goede voornemens bij te houden
Stoppen met roken, gezonder leven, minder op je telefoon zitten of meer besparen; 2023 staat voor de deur en dat betekent voor tal van Nederlanders dat de goede voornemens weer uit de kast worden getrokken. Gelukkig zijn er een heleboel apps die je kunnen helpen.