Voormalig UFC-kampioen Khabib Nurmagomedov wordt profvoetballer
Van trappen tegen het hoofd naar trappen tegen een bal. Khabib Nurmagomedov (32) wordt profvoetballer. De voormalige MMA-kampioen gaat aan de slag bij het Russische FC Legion Dynamo.
Een opmerkelijke switch. Eentje waar hij al even op zat te wachten. In oktober vorig jaar deed Nurmagomedov de belofte aan zijn moeder niet meer te vechten, nadat zijn vader en coach Abdulmanap overleed aan de gevolgen van het coronavirus.
Fans hoopten nog op een comeback, maar die kwam er niet. Nurmagomedov nam met 29 zeges op rij ongeslagen afscheid van de MMA. Zijn grootste succes boekte de Rus in de UFC door Conor McGregor te verslaan.
Snel na zijn ‘pensioen’ focuste Nurmagomedov zich op het profvoetbal. ,,Ik bereid me voor op mijn voetbaldebuut. Ik ben transfervrij en klaar om aanbiedingen te accepteren.” Die carrièremove is nu een feit, want hij tekende een contract bij de Russische derdeklasser FC Legion Dynamo. De club staat na drie speeldagen derde in de stand. Voor welke positie Nurmagomedov is aangetrokken, is vooralsnog onduidelijk.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Is het beter om ’s ochtends of ’s avonds te douchen? Dit zeggen dermatologen
Een frisse douche om wakker te worden? Of toch maar een warm bad om goed te slapen? Iedereen heeft wel een favoriet moment om zich te wassen. Maar welk tijdstip van de dag is nu het beste voor je huid? Wij vroegen advies aan dermatologen Jan Gutermuth en Thomas Maselis. ,,Ook de duur van je douche speelt een belangrijke rol.” -
Amateurvoetbal volgt met de ramadan voorbeeld van profvoetbal
Ook in het amateurvoetbal kunnen scheidsrechters de komende periode het spel even stilleggen na zonsondergang. Zo kunnen voetballers in het amateurvoetbal die met de ramadan meedoen even wat eten en drinken. -
PREMIUMEnergierekening
Laura: ‘We willen tot ons pensioen hier wonen, dus maandlasten zo laag mogelijk krijgen’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Laura Baas (32) uit Siddeburen in Groningen. -
Gehavend Jong Oranje na razende start veel te sterk voor Noren in oefenduel
Jong Oranje heeft op een trainingsstage in Spanje gewonnen van Jong Noorwegen. In San Pedro del Pinatar versloeg de formatie van bondscoach Erwin van de Looi de tegenstander met 3-0. -
Oranje beleeft tegen Frankrijk slechtste start van een interland sinds 1919
Oranje heeft in Parijs een dramatische start gekend van de kwalificatiereeks voor het EK 2024 in Duitsland. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman keek in de uitwedstrijd tegen Frankrijk (4-0 eindstand) al na 21 minuten tegen een 3-0 achterstand aan in het Stade de France in Saint-Denis.
-
eigen tuin eerst
Zevenblad in de tuin? Bestrijden is een lastige klus
Zevenblad. Als dat in je tuin groeit ben je niet blij. Het woekert als een gek. Zo kom je er vanaf volgens tuingoeroe Romke van de Kaa. -
-
-
Met samenvatting
Botic van de Zandschulp slaat zich in drie sets naar derde ronde tegen nummer vier van de wereld in Miami
Botic van de Zandschulp heeft de derde ronde van het masterstoernooi van Miami bereikt. De Nederlandse nummer 32 van de wereld was in drie sets te sterk voor Alexei Popyrin: 4-6, 7-6 en 6-2. Van de Zandschulp treft bij de laatste 32 de Noor Casper Ruud, nummer vier van de wereld en als derde geplaatst. -
Daley Blind negende speler met 100 interlands voor Oranje: ‘Ik heb altijd alles gegeven in dit shirt’
Daley Blind heeft vanavond zijn honderdste interland voor het Nederlands elftal gespeeld. De 33-jarige verdediger van Bayern München viel halverwege de tweede helft in voor Marten de Roon, toen Frankrijk al op 3-0 stond in het Stade de France. Het werd uiteindelijk nog 4-0.