Vier duels per dag op WK in Qatar
Tijdens het WK in Qatar zullen er vier duels per dag worden gespeeld in de groepsfase. De vroegste duels beginnen om 11.00 uur 's ochtends en het vierde duel start om 20.00 uur Nederlandse tijd.
Het zal voor het eerst zijn dat er op een WK vier duels op één dag te zien zijn. Het toernooi, met 32 deelnemende landen, begint maandag 21 november. Tot en met vrijdag 2 december zijn dagelijks vier pouleduels. Van zaterdag 3 december tot en met dinsdag 6 december zijn de achtste finales, elke dag twee.
Na twee rustdagen zijn de kwartfinales ingepland voor vrijdag 9 en zaterdag 10 december, ook elke dag twee. De halve finales zijn dinsdag 13 en woensdag 14 december, gevolgd door de wedstrijd om het brons op zaterdag 17 december en de finale op zondag 18 december.
Het is voor het eerst dat het WK in de winter plaatsvindt.
De kwalificatie voor het WK moet nog beginnen en de loting voor de kwalificatiegroepen vindt op 29 november plaats, waarna in maart volgend jaar de eerste wedstrijden gespeeld worden.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
met video
Mark van Bommel trekt conclusie richting mogelijk kampioensduel Antwerp: ‘Iedereen is tegen ons’
-
Op Roland Garros ontbrekende Rafael Nadal ondergaat operatie aan heupspier
Rafael Nadal heeft een operatie aan een spier in zijn heup ondergaan. De heupblessure liep hij in januari op tijdens de Australian Open en houdt hem al maanden van de tennisbaan. Voor Roland Garros, het graveltoernooi in Parijs dat hij veertien keer won, moest hij zich eerder al afmelden. -
PREMIUM
De Brabantse tropenjaren van The Champ, altijd in maatpak en bordeelsluipers: ‘Hij botste nogal met ons’
Hij is nu vooral bekend van zijn wilde Afrikaanse avonturen en opmerkelijke filmpjes in gebrekkig Engels. Maar óók als beginnend trainer was The Champ al een aparte vogel, licht ontvlambaar en ontzettend gek op zichzelf én vrouwelijk schoon. Een terugblik op de Brabantse tropenjaren van Pieter de Jongh (52). ,,Ik heb nog nooit zoiets meegemaakt.”'s-Hertogenbosch, Waalwijk, Schijndel -
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek. -
PREMIUMEnergierekening
Frank: ‘De elektrische auto verbruikt per maand net zoveel als ons huis in de wintermaanden’
Frank Deleij (44) uit Alphen aan den Rijn investeerde flink en ging van het gas af: ,,Het geeft soms bijna een soort schuldgevoel.’’ Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.
-
Inbraken gebeuren in allerlei soorten woningen en buurten: zo laat je je huis veilig achter
-
-
-
Jeugdvoetballer Paul (15) doodgeslagen op internationaal toernooi: clubs treuren, beleidsmakers reageren geschokt
-
Eredivisieclubs stellen beslissing over mediadeal uit, nog geen garanties van Disney
De Nederlandse clubs nemen komende maandag nog geen beslissing over hun nieuwe mediacontract per 2025. De stemming is uitgesteld nadat bleek dat het Amerikaanse moederbedrijf Disney nog geen garanties wilde geven over de deal die ESPN eerder op tafel legde, ter waarde van minimaal 1,7 miljard euro.