Verstappen maakt zich niet druk: ‘Er zijn geen dingen waar we niet overheen zullen komen’
SamenvattingEen minder tweede trainingsuur heeft bij Max Verstappen en het team van Red Bull Racing niet tot paniek geleid. De Limburger verwacht morgen dan ook gewoon weer met de Mercedessen te gaan strijden om pole. ,,We wilden weten welke dingen werkten en welke niet.”
,,We hebben een paar afstellingen geprobeerd. We wilden weten welke dingen werkten en welke niet", begon Verstappen op zijn eigen website aan een sobere analyse van de middagsessie. Het was bijzonder warm op de Hungaroring, 32 graden en het asfalt bij de start zelfs 62 graden, en daar ondervonden de coureurs de gevolgen van. ,,De baan was erg heet en er zijn veel dingen waar we dan naar moeten kijken.”
Over de boordradio klaagde Verstappen meermaals over de prestaties van zijn RB16B. Zo had hij last van onderstuur en vertelde hij te ‘worstelen’ met bepaalde dingen. ,,Maar er zijn geen grote dingen waar we niet overheen zullen komen. Het was gewoon geen gemakkelijke dag met deze temperaturen. We zullen alles analyseren.”
Uiteindelijk stond Verstappen in Hongarije vandaag één keer voor en één keer achter zijn Mercedes-rivalen. Voor zaterdagmiddag (15.00 uur) wordt dan ook een spannende kwalificatie verwacht op het korte, bochtige circuit waar Red Bull Racing normaal gesproken goed uit de voeten moet kunnen, maar Lewis Hamilton de laatste drie jaar won. Het verschil in het wereldkampioenschap bedraagt voorafgaand aan de GP van Hongarije nog 8 punten in het voordeel van Verstappen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Samenvatting
Mopperende Verstappen achter Bottas en Hamilton in Hongaarse hitte
-
PREMIUMZaterdag 3B
Oerkreten, omhelzingen en tranen na titel MOC’17: ‘Zo blij dat we het geflikt hebben, na al die perikelen’
-
PREMIUMZaterdag 3B
Missen kampioenschap op doelsaldo komt hard aan bij Prinsenland: ‘We scoren te weinig, dat is de waarheid’
Prinsenland rook aan het kampioenschap in de zaterdag derde klasse B, maar greep toch mis. De titel ging dinsdagavond naar concurrent MOC’17 uit Bergen op Zoom in een bijzondere apotheose.Dinteloord -
PREMIUM
Hoe ontstaat MS? ‘Meeste mensen krijgen eerste verschijnselen rond hun 30ste’
Vandaag is het Wereld MS Dag. Wat zijn de symptomen van MS - voluit multiple sclerose - en kun je ooit genezen van deze chronische auto-immuunziekte? Prof. Dr. Guy Laureys, neuroloog in het Universitair Ziekenhuis Gent, geeft uitleg over het ziekteverloop. ,,Er is een genetische component, maar ook omgevingsfactoren kunnen het risico op MS vergroten.” -
PREMIUM
Allerlaatste dag voor de acceptgiro. Maar je hoeft niet, zoals velen denken, per se online te bankieren
Vandaag is de laatste dag dat banken nog acceptgiro’s verwerken. Vanaf morgen is de betaalmethode definitief verleden tijd. Waarom verdwijnt de acceptgiro en wat zijn andere opties? Dat vragen we aan Berend Jan Beugel van de Betaalvereniging en Jurriën Beerda van ouderenorganisatie ANBO. ,,Veel consumenten realiseren zich niet dat er ook een alternatief is.”
-
PREMIUM
Drukte bij de energievergelijkingssites: vast contract afsluiten of toch nog even wachten?
-
-
-
PREMIUM
Elf jaar Edwin van der Sar bij Ajax: het lukte hem nooit om de twijfels over zijn leiderschap weg te nemen
Onder Edwin van der Sar groeide Ajax de afgelopen elf jaar in vrijwel alle opzichten: sportief, financieel en organisatorisch. Toch slaagde de oud-keeper er nooit in de twijfels over zijn leiderschap helemaal weg te nemen. Niet bij het grote publiek, maar ook niet binnen zijn club. -
Stadionspeaker MVV plotseling overleden vlak na play-off tegen NAC
MVV heeft plotseling afscheid moeten nemen van zijn stadionspeaker Bert Bouvrie. De trouwe supporter van de club uit Maastricht overleed zaterdagavond, vlak nadat hij nog had omgeroepen tijdens de verloren thuiswedstrijd in de play-offs om promotie/degradatie tegen NAC Breda (1-4).Maastricht