Van der Water steelt de show in MLS met doelpunt en assist op Nani
VideoSilvester van der Water was in de nacht van vrijdag op zaterdag de grote man aan de kant van Orlando City FC. De Nederlandse aanvaller had met een doelpunt en een assist een enorm aandeel in de 3-2 overwinning van zijn ploeg op Atlanta United, de oude club van Frank de Boer.
Van der Water kwam in Nederland uit voor Almere City en Heracles Almelo. In februari van dit jaar stapte hij over naar de Verenigde Staten. Tegen Atlanta United begon de vleugelspits aanvankelijk op de bank, maar bij een 1-2 achterstand kwam hij een kwartier voor tijd binnen de lijnen.
De invalbeurt van Van der Water mag met recht beschreven worden als een gouden wissel. Vlak na zijn entree kopte hij al vallend raak voor de 2-2 en in de absolute slotfase schoot Nani, die een verleden heeft bij onder andere Manchester United, uit een voorzet van Van der Water de 3-2 tegen de touwen.
De 24-jarige Van der Water, lang niet altijd basisspeler, staat na twaalf wedstrijden in de Major League Soccer nu op twee doelpunten en twee assists. Zijn werkgever staat knap tweede in de Eastern Conference van de MLS.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Getest: Dit is de beste wasmachine voor grotere huishoudens
-
Droomtransfer Van der Water met Nani en Pato als nieuwe teamgenoten
Silvester van der Water heeft zijn zin gekregen met een overstap naar het Amerikaanse Orlando City. De 24-jarige aanvaller verruilt Heracles per direct voor een avontuur in de Major League Soccer, waar hij een contract tot 2024 heeft getekend. -
PREMIUM
Ajax is gecharmeerd van PSV-aanvaller Fábio Silva en gooit eerste lijntje uit
PSV neemt na dit seizoen afscheid van aanvaller Fábio Silva, die voor zes maanden was gehuurd van Wolverhampton Wanderers. De 20-jarige Portugees voldeed als stand-in voor Luuk de Jong en was belangrijk in meerdere wedstrijden. In de bekerfinale tegen Ajax schoot hij nog de beslissende penalty binnen en een delicate overgang is na dit seizoen misschien mogelijk. Ajax is geïnteresseerd.Eindhoven -
Djokovic heeft het een set lastig met Amerikaan Kovacevic, Sluiter ziet Svitolina winnen
Novak Djokovic heeft het in de eerste ronde van Roland Garros een set lastig gehad met de 24-jarige Amerikaan Aleksandar Kovacevic. De Serviër wist setverlies ondanks een moeizaam einde wel te voorkomen tegen de nummer 114 van de wereld: 6-3, 6-2, 7-6 (1). -
PREMIUM
Weergaloze Ómarsson verbijt de pijn en heeft vertrouwen in reservedoelman: ‘Hij kan de druk aan, daar ben ik niet bang voor’
Maastricht
-
PREMIUMMet samenvatting
Max Verstappen hard op weg om legende te worden in Formule 1: ‘Het is mooier dan ik me ooit had kunnen voorstellen’
-
-
-
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
PREMIUM3
Gewone fiets bijna twee keer zo gezond als e-bike: zoveel calorieën verbrand je per uur
Drie op de tien Nederlanders rijden inmiddels op een elektrische fiets. Ook relatief jonge fietsers zijn overstag. Is dat nou goed nieuws? Want trappen met ondersteuning is toch lang niet zo gezond als jezelf verplaatsen op een gewone fiets? De Fietsersbond en een bewegingswetenschapper zetten op een rij wat de verschillen zijn.