Valencia verslaat Levante in derby
VideoValencia heeft na drie nederlagen in de competitie eindelijk weer eens gewonnen. De ploeg van coach Marcelino García Toral won de beladen derby van Levante met 3-1. Valencia klimt door de zege naar de derde plek met 43 punten. De ploeg heeft één punt meer dan Real Madrid, maar zestien minder dan koploper FC Barcelona.
Aanvaller Santi Mina had Valencia in het Mestalla na ruim een kwartier op voorsprong gebracht. Sergio Postigo maakte het echter een minuut later alweer gelijk. Na rust werd het steeds spannender en liepen de gemoederen na overtredingen zo nu en dan hoog op.
Levante dacht via Koke de 1-2 te maken, maar het doelpunt werd afgekeurd wegens duwen. Nog dezelfde minuut viel aan de andere kant de goal. Carlos Soler stormde op het doel van Oier Olazábal af, maar werd gestopt. Ook het schot van Santi Mina werd gekeerd, waarop Luciano Vietto het alsnog afmaakte. Daniel Parejo maakte uit een strafschop de 3-1.
Barcelona kwam eerder vandaag niet verder dan 0-0 tegen Getafe en leverde zo twee punten van de ruime voorsprong op de achtervolgers in. Atlético Madrid had zaterdag dankzij een vroeg doelpunt van Antoine Griezmann met 1-0 gewonnen bij Málaga en volgt op zeven punten.
Real Madrid won met 5-2 van Real Sociedad, door een hattrick van Cristiano Ronaldo en doelpunten van Lucas Vázquez en Toni Kroos. De titelhouder heeft echter zeventien punten achterstand op de Catalaanse rivaal.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Clubleiding Ajax heeft deze pas op de plaats op meerdere fronten over zichzelf afgeroepen
Na de pijnlijke nederlaag in het titelduel met aartsrivaal Feyenoord stevent Ajax af op een mislukt seizoen. En als de regerend kampioen niet als de bliksem de voetbalkoers inricht en bepaalt, zal het niet bij één tussenjaar blijven. -
PREMIUMmet video
Bondscoach begint met tegenslag: Ronald Koeman moet meteen improviseren bij Oranje
De hamstringblessure van sleutelspeler Frenkie de Jong dwingt bondscoach Ronald Koeman direct tot inventiviteit voor de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De puzzel oogt meteen kwetsbaar bij Oranje. ,,Maar met Mats Wieffer zou ik het na zondagmiddag best aandurven.’’ -
PREMIUM
'Meiden mogen later net zo van seks genieten als jongens’
Tijdens de Week van de Lentekriebels, die vandaag op basisscholen begint, horen oudere leerlingen nu ook alles over, jawel, de clitoris. Want die is net zo belangrijk als de piemel, stelt Elsbeth Reitzema. -
PREMIUMEnergie
Sluit je nu een jaarcontract af, dan ben je ook komende winter verzekerd van hetzelfde tarief
Deze week maakte Essent bekend dat het weer jaarcontracten aanbiedt. Lange tijd was het door de onzekere energiemarkt niet mogelijk voor consumenten om vaste contracten af te sluiten. Is het verstandig om nu vast te zetten? -
Buitenlandse media voorzien strubbelingen binnen Red Bull: ‘In Australië rijdt Verstappen Pérez weer op een hoopje’
Het verschil tussen Red Bull en de rest van het deelnemersveld in de Formule 1 is immens, concluderen buitenlandse media na de Grand Prix van Saoedi-Arabië. De spanning zit voorlopig vooral in de strijd tussen teamgenoten Max Verstappen en Sergio Pérez, een duel dat volgens de internationale kranten intern voor strubbelingen kan gaan zorgen.
-
Met samenvatting
Ten Hag ontsnapt met Manchester United in FA Cup na drie rode kaarten voor Fulham in een minuut
Erik ten Hag heeft zich met Manchester United geplaatst voor de halve finales van de FA Cup. Fulham werd met 3-1 verslagen op Old Trafford, nadat de bezoekers uit Londen in de 73ste minuut drie rode kaarten kregen. Volgende maand is Brighton & Hove Albion de tegenstander op Wembley, waar United op 26 februari al de League Cup won. -
-
-
PREMIUMGeld & Geluk
Stephanie en zoon Freek: ‘Zijn er 6000 euro per jaar op achteruit gegaan na zijn 18de verjaardag’
Om voor zoon Freek te zorgen, krijgt Stephanie een deel van zijn persoonsgebonden budget. Het geld dat hij met beleggen verdient, zet hij opzij. In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. -
David Brooks maakt rentree in Premier League na 1,5 jaar gevecht tegen kanker
Bournemouth-speler David Brooks maakt zijn rentree in de Premier League. De voetballer stond zo‘n 1,5 jaar naast het veld vanwege zijn gevecht tegen kanker.