UEFA-preses Ceferin: tot nader order geen publiek bij wedstrijden
Voetbalfans dienen er rekening mee te houden dat er ook in het nieuwe seizoen vooralsnog geen Europese duels in een stadion bezocht kunnen worden. ,,We nemen geen enkel risico. Zoals de zaken er nu voor staan, spelen we tot nader order wedstrijden zonder publiek”, benadrukt Aleksander Ceferin, de voorzitter van de Europese voetbalunie UEFA, in het eigen magazine.
Ceferin spreekt de hoop uit dat op een zeker moment de situatie rond het coronavirus ook in het Europese topvoetbal weer een beetje normaal wordt. “Zoals iedereen zou ik me een stuk beter voelen als de fans de stadions weer in mogen. Maar ik ben een optimistisch mens. Ik hoop daarom dat de toeschouwers zo snel mogelijk weer kunnen terugkeren bij onze wedstrijden.”
De UEFA maakte eerder al bekend dat het restant van de Champions League en de Europa League in augustus achter gesloten deuren zal worden afgewerkt. Hetzelfde geldt voor de resterende wedstrijden in de Champions League voor vrouwen.
Bij ongewijzigd beleid zouden ook de Europese bekerwedstrijden in het nieuwe seizoen voorlopig nog zonder publiek afgewerkt moeten worden. Hetzelfde geldt waarschijnlijk dan ook voor de duels in de Nations League.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMTips
Juni voor veel gezinnen stressvolle maand: ‘Werk als team om de hectiek aan te kunnen’
-
PREMIUM
Na het roze wil Jumbo-Visma weer het geel: ‘We hebben een sterke bank, dat geeft rust’
Met Critérium du Dauphiné begint zondag voor Jumbo-Visma de generale repetitie voor de Tour de France. Alles voor een nieuwe gele missie van de Deense kopman Jonas Vingegaard. De Tourploeg is op één plek na dezelfde als vorig jaar toen Jumbo-Visma geschiedenis schreef. -
Ondanks twijfels bewijst Twins dat de jeugd de toekomst heeft: ‘Iedereen ging zich ermee bemoeien’
Kan Twins successen boeken als het met veel meer eigen jeugd gaat spelen? Het was een van de vragen die kleefde aan de ommekeer die de club voorafgaand aan dit seizoen maakte. Voorlopig lijkt het antwoord ‘ja’. De Oosterhouters stevenen in de reguliere competitie af op een plek bij de top 4 (een play-offplek), maar dan moet er nog wel twee keer gewonnen worden van RCH deze week.Oosterhout -
LIVE Formule 1 | Luister hier live naar de Formule 1 in Barcelona
Mis via Racing Radio van Viaplay niets van het Formule 1-weekend in Barcelona. De trainingen, kwalificatie én race beluister je hierboven live. Waar eindigen Max Verstappen en Nyck de Vries in hun woonplaats? -
PREMIUM
Geen vet eten om hartkwaal te voorkomen? Een hardnekkige fabel, zegt cardioloog
Wat veroorzaakt hartaandoeningen, en hoe houd je je hart gezond? Daar gaan meerdere adviezen en wijsheden over rond. Cardioloog Janneke Wittekoek vertelt wat er waar is van zes veelgehoorde stellingen over hartgezondheid.
-
Met samenvatting
Max Verstappen domineert bij eerste vrije training in Barcelona, Nyck de Vries verrast met vierde tijd
-
-
-
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek. -
PREMIUMFBK Games
Sifan Hassan wil zes weken na de marathon weer de grens opzoeken: ‘Belachelijk, zo kapot als mijn benen waren’
Na haar glorieuze marathondebuut in Londen merkt Sifan Hassan dat de overgang naar het kortere werk op de baan tijd nodig heeft. Met twee afstanden op de FBK Games in Hengelo, de 10.000 meter vanavond en de 1500 meter morgen, wil ze haar lijf weer wakker schudden. ,,Uiteindelijk is het het hoofd dat de benen bestuurt.”