Twee nieuwe coronabesmettingen in de Premier League
Er zijn twee nieuwe coronabesmettingen in de Premier League. Dat heeft de competitie-organisatie bekendgemaakt na de tweede testronde, waarbij alle spelers en stafleden van de twintig clubs werden gecheckt.
Delen per e-mail
De twee nieuwe gevallen zijn geconstateerd bij twee verschillende clubs. Het is nog niet bekend of het om voetballers gaat of leden van de technische staf. In totaal werden er 996 tests uitgevoerd. Bij de eerste testronde werden er al zes gevallen gemeld, bij drie verschillende clubs. Het betrof toen onder anderen Adrian Mariappa (Watford), twee stafleden van diezelfde club en assistent-trainer Ian Woan van Burnley.
,,Degenen die nu een positieve test hebben, moet zeven dagen in zelfisolatie", zo meldt de Premier League. Het is nog onbekend of en welke invloed dit op het vervolg van de competitie gaat hebben. Eerder sprak Troy Deeney (eveneens Watford) zich al uit tégen verder voetballen, terwijl N’Golo Kanté van zijn club Chelsea toestemming heeft gekregen om de groepstrainingen voorlopig over te slaan. De Fransman is bang om het virus onder de leden te krijgen en traint individueel in zijn vaderland.
De clubs zijn de trainingen weer voorzichtig begonnen na de lange coronapauze. De Premier League ligt stil sinds 13 maart. Het streven is de competitie ergens in juni te hervatten.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
samenvatting Leicester komt op punt van koploper United, Mount helpt Chelsea aan zege op Fulham
Leicester City is in de Premier League op één punt van koploper Manchester United gekomen. Leicester won met 2-0 van Southampton. Chelsea heeft de uitwedstrijd tegen stadgenoot Fulham nipt gewonnen. Op Craven Cottage werd het 0-1 door een doelpunt van voormalig Vitesse-speler Mason Mount. -
Watford-spits Deeney weigert te trainen: ‘Gezondheid zoontje belangrijker dan paar centen’
Troy Deeney weigert deze week de training te hervatten bij Watford. De aanvaller is bang dat hij zijn zoontje van vijf maanden kan besmetten met het coronavirus. ,,Ik ben mijn vader, oma en opa al kwijt. Vrijwel iedereen om wie ik geef. Dat is voor mij belangrijker dan een paar centen.” -
Premier League-spelers huiverig voor besmetting door Britse chaos
Spelers bereiden zich huiverig voor op de herstart van de Premier League. De angst voor besmetting met het coronavirus leeft veel meer dan in de Bundesliga. Hoe kan dat? -
Samenvattingen Pieters met Burnley onderuit bij West Ham, Veltman verrast Leeds met Brighton
Erik Pieters is er met Burnley niet in geslaagd om afstand te nemen van de onderste regionen. Op bezoek ging de Nederlandse verdediger met 1-0 onderuit tegen West Ham United. Ook Leeds United verloor, van Brighton & Hove Albion: 0-1. -
samenvatting Vitesse-aanvoerder Pasveer: ‘twee keer goed begin, daarna arrogant’
Vitesse-aanvoerder Remko Pasveer had in de uitwedstrijd tegen FC Emmen wat arrogantie bespeurd bij zijn eigen ploeg. De keeper zag zijn club weliswaar met 4-1 eenvoudig winnen in Drenthe, toch stemde het spel Pasveer niet tevreden.
-
PREMIUM
Navigatie is de kracht van Brabantse buggybuddy’s in Dakar Rally
De beste Nederlandse eindklassering in de de 43ste Dakar Rally kwam op naam van de veteranen Kees Koolen (55) en Jurgen van den Goorbergh (51). Het Brabantse buggyduo eindigde als zesde in de lichtgewichtklasse. Samen zijn ze goed voor 24 Dakar-finishes. -
Koeman laat Messi zelf bepalen of hij speelt in finale Supercup: ‘Speler altijd laatste woord’
FC Barcelona-trainer Ronald Koeman laat het aan Lionel Messi zelf over of hij zondag meespeelt in de finale van de Spaanse Supercup tegen Athletic. Messi miste woensdag de halve finale tegen Real Sociedad nadat hij in de competitiewedstrijd tegen Granada en lichte blessure had opgelopen. Barcelona won na strafschoppen. -
Angstige Kanté hoeft van Chelsea niet te trainen
Chelsea heeft N’Golo Kanté toestemming gegeven om de groepstrainingen voorlopig over te slaan. De Franse middenvelder ziet het volgens Engelse media vanwege de coronacrisis nog niet zitten om met zijn ploeggenoten op het veld te staan. Kanté verloor op jonge leeftijd zijn vader en kort voor het WK van 2018 overleed zijn broer aan een hartstilstand.