Toro Rosso showt nieuwe auto vervroegd na gelekte foto
Toro Rosso heeft onthuld met welke auto het komend seizoen gaat rijden in de Formule 1. Dat zou eigenlijk pas maandag gebeuren, maar nadat er een gelekte foto op internet was verschenen, besloot het Italiaanse team het heft in eigen hand te nemen.
,,Waarom genoegen nemen met een gelekte foto, wanneer er ook een originele is", luidt de tekst bij het plaatje van de STR13, waarin de Fransman Pierre Gasley en de Nieuw-Zeelander Brendon Hartley dit seizoen hun rondjes zullen rijden.
In tegenstelling tot vorig seizoen rijdt Toro Rosso dit jaar met een Honda-motor, waarmee de krachtbon van Renault wordt vervangen. Bij McLaren kreeg Honda vorig jaar veel kritiek als motorleverancier.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Zo ben je de buxusmot te slim af: ‘Timing van de behandeling is cruciaal’
-
Vraag naar tweedehands dieselauto’s stijgt: dit is de reden
Gebruikte diesels zijn weer meer in trek, zo blijkt uit cijfers die het moederbedrijf van verkoopsites Autotrack en Gaspedaal vrijgeeft. De toenemende populariteit van tweedehands dieselauto’s hangt zeer waarschijnlijk samen met het groeiende prijsverschil tussen de benzine- en dieselprijzen. -
met video
Antwerpen loopt uit voor Mark van Bommel en co na eerste landstitel in 66 jaar, tranen bij Toby Alderweireld
Na een krankzinnige ontknoping, met een doelpunt van Toby Alderweireld diep in blessuretijd, kroonde Antwerp zich zondag voor het eerst in 66 jaar tot kampioen van België. Het zorgt voor een waar volksfeest in de stad, waar trainer Mark van Bommel en de spelers maandag door tienduizenden mensen werden gehuldigd. -
Luciano Spalletti krijgt stuur van gestolen Fiat Panda terug van Napoli-ultra's
Luciano Spalletti heeft een bijzonder afscheidscadeau gekregen na zijn laatste wedstrijd als coach van Napoli. De 64-jarige coach kiest voor een sabbatical na het kampioenschap met Napoli. -
PREMIUM
‘Grote klap’ voor Steven Kruijswijk ook slecht nieuws voor Jumbo-Visma: routinier is van onschatbare waarde
Hij kreeg al veel voor zijn kiezen in zijn lange loopbaan. Voor Steven Kruijswijk wacht weer een lange revalidatie na een zware val in Criterium du Dauphiné. De routinier van Jumbo-Visma brak zijn sleutelbeen en liep een bekkenfractuur op. Weg Tour, waar zijn rol juist zo belangrijk was. Wilco Kelderman vervangt hem in de Tourploeg.
-
Almere City dicht bij eredivisie dankzij trefzekere Lance Duijvesteijn, Emmen moet vrezen voor degradatie
Emmen, Almere -
-
-
PREMIUM
Transferoverzicht amateurvoetbal | Wie speelt volgend seizoen waar?
Roosendaal, Breda, Bergen op Zoom, Moerdijk, Oosterhout, Etten-Leur -
PREMIUMMet video
‘Op Tinder staat dat ik aseksueel ben, maar soms beginnen ze alsnog aan me te friemelen’
Ze voelen geen seksuele aantrekkingskracht, doen niet (vaak) aan seks, maar hebben (soms) wel lustgevoelens. Aseksuelen stuiten op veel onbegrip, maar voelen zich wel bevrijd. ,,Alles kan en mag.” Wanneer ben je aseksueel?