Tiental West Ham onderuit bij Newcastle na foutenfestijn in eerste helft
SamenvattingWest Ham United heeft zich zaterdag in de strijd om een ticket voor de Champions League geen goede dienst bewezen. Op bezoek bij Newcastle United ging de nummer vier van de Engelse competitie onderuit: 3-2. West Ham speelde lange tijd met tien man na twee gele kaarten voor verdediger Craig Dawson.
West Ham United is aan een uitstekend seizoen bezig in de Premier League en doet dan ook mee om de Champions League-tickets. Op St. James’ Park werd Newcastle echter in het zadel geholpen door de uitploeg na een knullig eigen doelpunt van verdediger Issa Diop en een blunder van keeper Lukasz Fabianski: 2-0. In de 36e minuut ontving Dawson ook nog zijn tweede gele kaart en moest daardoor vroegtijdig het veld verlaten.
Na rust nam het tiental van West Ham het initiatief in handen en maakte Diop zijn fout goed door de aansluitingstreffer tegen de touwen te knikken. Een sensationele comeback leek zelfs in de maak toen Jesse Lingard vanaf elf meter zijn ploeg op gelijke hoogte bracht, maar niet veel later was daar invaller Joseph Willock met de winnende treffer voor Newcastle.
Zo boekt Newcastle een belangrijke zege in de strijd tegen degradatie. The Magpies staan nu negen punten boven de degradatiestreep. West Ham bezet nog altijd de vierde plaats met 55 punten, maar nummer vijf Chelsea (54 punten) en nummer zes Liverpool (52) moeten deze speelronde nog in actie komen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Samenvatting
Everton laat dure punten liggen, West Ham naar vierde plaats
-
Met samenvatting
Pijnlijke nederlaag voor Nederlandse hockeyers in Pro League tegen Australië
De Nederlandse hockeymannen hebben hun overwinning van woensdag in de Pro League op India (4-1) geen goed vervolg kunnen geven. Het team van bondscoach Jeroen Delmee ging in Eindhoven hard onderuit tegen Australië: 2-7. -
PREMIUMEnergierekening
Hans woont op 28 vierkante meter en heeft laag gasverbruik: ‘Merk wel dat alles duurder is’
Hans de Vries (40) uit Amsterdam woont in een studio en is op sommige vlakken afhankelijk van zijn VvE. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
Samenvatting
Arsenal na halfuur ruim achter bij West Ham, maar dankzij Lacazette toch nog een punt
De Londense derby tussen West Ham United en Arsenal werd vanmiddag een spektakelstuk. Het team van David Moyes stond na 32 minuten spelen al met 3-0 voor in het London Stadium, maar de ploeg van Mikel Arteta vocht zich terug en sleepte nog een 3-3 gelijkspel uit het vuur. -
PREMIUM
Doodse stilte in kleedkamer als Denzel Dumfries zegt dat hij prof wil worden: ‘Namen hem niet serieus’
Tien jaar geleden speelde hij nog bij de amateurs van Barendrecht. Zaterdag staat Denzel Dumfries (27) in de finale van de Champions League. Teamgenoten uit zijn jeugd zijn trots, maar ook verbijsterd. ,,Wij namen hem totaal niet serieus.”Barendrecht, Rhoon
-
PREMIUMGeldvraag
Banken vragen geld voor betaalrekening, maar bieden nauwelijks spaarrente: zo zit het
-
-
-
Feyenoord raakt keeperstrainer na tien jaar kwijt aan KNVB
Khalid Benlahsen gaat na tien jaar weg bij Feyenoord. De keeperstrainer vertrekt naar de KNVB. Benlahsen wordt in Zeist keeperstrainer van Jong Oranje, waar Michael Reiziger na het komende EK Erwin van de Looi opvolgt als bondscoach. -
PREMIUM
Filosoof over de kunst van het uitstellen: ‘Doe nooit een taak die morgen verdwenen kan zijn’
De meeste mensen stellen dat wat ze moeten doen uit en voelen zich daar dan schuldig over. Vooral niet doen, legt filosoof John Perry uit aan journalist en notoire uitsteller Saskia Smith. Een gestructureerde uitsteller krijgt volgens hem juist een heleboel voor elkaar omdat ze die andere dingen niet doen.