Ribblessure houdt Rafael Nadal zes weken aan de kant
Rafael Nadal staat zo’n zes weken aan de kant met een ribblessure. De 35-jarige Spanjaard heeft een zogeheten stressfractuur in een rib opgelopen.
,,Ik heb tot nu toe een goed gevoel overgehouden aan dit jaar”, reageerde Nadal op zijn blessure. ,,Ik heb ook goede resultaten geboekt. Ik weet hoe het is om terug te vechten. Ik moet nu eerst geduld hebben voordat ik aan mijn herstel kan werken.”
De nummer 3 van de wereld oogde zondag al allesbehalve fit tijdens de finale van het masterstoernooi van Indian Wells. Nadal, begin dit jaar winnaar van de Australian Open, verloor in de finale van Indian Wells van de Amerikaan Taylor Fritz (6-3 7-6).
De recordhouder als het gaat om grandslams (hij won er 21 in totaal) zegt op Twitter in het bijzonder teleurgesteld te zijn omdat hij ,,de afgelopen tijd zo lekker stond te spelen”. De nederlaag tegen Fritz was de eerste van 2022 voor Nadal.
Nadal nam tijdens de eindstrijd een pijnstiller en liet zich na de verloren eerste set uitgebreid verzorgen. Aan het einde van de tweede set liet hij zich opnieuw door een fysiotherapeut behandelen.
Op 22 mei begint Roland Garros, het grandslamtoernooi op gravel in Parijs dat Nadal al dertien keer won. De Spanjaard hoeft vooralsnog niet te vrezen dat zijn deelname aan het Franse grandslamtoernooi in gevaar komt.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Virgil van Dijk draagt OneLove-band tegen Frankrijk: ‘Wij zijn tegen alle vormen van racisme en discriminatie’
Aanvoerder Virgil van Dijk draagt vrijdagavond tijdens de uitwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Frankrijk een OneLove-band. ,,Het Nederlands elftal wil met het dragen van deze band opnieuw tonen voor verbinding en tegen racisme en alle vormen van discriminatie in de samenleving te zijn”, laat hij weten. -
column
Waarom deze trend op LinkedIn zo irritant is - en wat je beter kan doen
Psycholoog Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: humblebragging -
PREMIUM
Para-atlete Kimberly Alkemade uit Den Bosch bracht stap voor stap haar weegschaal in balans: ‘Ik moest mijn pijn en verdriet aankijken’
Dat ze een beenprothese heeft, weerhield Kimberly Alkemade (32) er niet van een helende wandeltocht naar Santiago de Compostela te maken. De Bossche sprintster liet zware ballast achter en werkt met rust in hoofd en lijf toe naar de WK para-atletiek (komende zomer) en Paralympics (zomer 2024) in Parijs.'s-Hertogenbosch -
Ronald Koeman is niet blij met opmerking Tete en twijfelt over verdedigende kwaliteiten Frimpong
Ronald Koeman is vol vertrouwen in aanloop naar het eerste EK-kwalificatieduel met Frankrijk. De 59-jarige bondscoach stelt in de persconferentie dat de Fransen een geduchte tegenstander zijn. ,,Maar we kunnen zeker winnen.” -
met loting
Deze Nederlandse voetbalsters zijn nog twee rondes verwijderd van Champions League-finale in Eindhoven
Terwijl de mannen zich bezighouden met interlandvoetbal, gaan de vrouwen op jacht naar eremetaal in de Champions League. Acht teams strijden om twee tickets voor de felbegeerde finale, die dit jaar in Eindhoven zal plaatsvinden. Dit zijn de bijzonderheden van de kwartfinales in de Champions League voor vrouwen, die deze week worden gespeeld.
-
PREMIUMEnergie
Sluit je nu een jaarcontract af, dan ben je ook komende winter verzekerd van hetzelfde tarief
Deze week maakte Essent bekend dat het weer jaarcontracten aanbiedt. Lange tijd was het door de onzekere energiemarkt niet mogelijk voor consumenten om vaste contracten af te sluiten. Is het verstandig om nu vast te zetten? -
-
-
Kylian Mbappé nieuwe aanvoerder Oranje-opponent Frankrijk, Mike Maignan onder de lat
Kylian Mbappé is door bondscoach Didier Deschamps benoemd tot aanvoerder van de Franse nationale ploeg. De aanvaller van Paris Saint-Germain neemt die rol over van doelman Hugo Lloris, die na het WK in Qatar is gestopt bij de nationale ploeg. -
PREMIUMGeld & Geluk
Stephanie en zoon Freek: ‘Zijn er 6000 euro per jaar op achteruit gegaan na zijn 18de verjaardag’
Om voor zoon Freek te zorgen, krijgt Stephanie een deel van zijn persoonsgebonden budget. Het geld dat hij met beleggen verdient, zet hij opzij. In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk.