Rafael Nadal drukt speculaties over blessures de kop in richting Roland Garros
Tennisser Rafael Nadal heeft de zorgen over zijn blessureproblemen aan de kant gezet en bereidt zich in Mallorca volop voor op Roland Garros. „Tot woensdag, Parijs”, schrijft de Spanjaard bij een trainingsfoto op Instagram.
De dertienvoudig winnaar van het grandslamtoernooi in Parijs werd vorige week in de achtste finales van het masterstoernooi in Rome uitgeschakeld door de Canadees Denis Shapovalov. Nadal kreeg in de Italiaanse hoofdstad weer last van een chronische voetblessure, die hem vorig jaar dwong om zijn seizoen vroegtijdig te beëindigen. Het leidde tot speculaties over mogelijke afwezigheid van Nadal op Roland Garros.
De 35-jarige tennisser keerde onlangs terug van een ribblessure die hem wekenlang aan de kant had gehouden. In Rome liet de Spanjaard weten dat de dagelijkse trainingen door zijn blessures nog altijd een uitdaging vormen. „Ik doe uiteraard mijn best, maar dat valt niet altijd mee. Er zijn veel dagen dat ik niet op een normale manier kan trainen. Ik moet het accepteren en zal blijven vechten.”
Ondanks zijn blessureproblemen lijkt Nadal van plan om in Frankrijk op jacht te gaan naar weer een grandslamtitel. Vorig jaar verloor hij op Roland Garros in de halve finales van Novak Djokovic, die uiteindelijk het toernooi ook op zijn naam schreef.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
PSV staat op het punt om Ritsu Doan voor een stevig bedrag te verkopen
PSV staat op het punt om Ritsu Doan te verkopen aan het Duitse SC Freiburg. De nummer zes van de Bundesliga van vorig seizoen wil de Japanner graag overnemen en is voor Doan een zeer serieuze gespreksparter. De Aziaat ziet een stap terug naar Duitsland zitten, nadat hij eerder al op huurbasis voor Arminia Bielefeld uitkwam. -
Eigenaren zonnepanelen benadeeld bij saldering per maand, CDA stelt Kamervragen
Het CDA heeft in de Tweede Kamer vragen gesteld aan minister Rob Jetten van Klimaat en Energie over hoe energieleveranciers de teruglevering van zonnepanelen verrekenen. De leveranciers moeten op jaarbasis salderen, maar het komt voor dat ze dat per maand doen. -
Rojer al in eerste ronde dubbelspel uitgeschakeld
Jean-Julien Rojer is op Wimbledon in de eerste ronde van het mannendubbelspel blijven steken. Rojer verloor samen met zijn partner Marcelo Arévalo uit El Salvador van de Amerikanen Jack Sock en Denis Kudla. Het werd 7-6 (4) 6-3 6-4. -
Zo voorkom je een hoge telefoonrekening tijdens de vakantie
Niks zo vervelend als een gepeperde telefoonrekening op je mat, net als je thuiskomt van een ontspannende vakantie. Hoe zit het met je internetverbruik in het buitenland: moet je nou op je MB’s letten, of niet? -
PREMIUM
Na je vijftigste op zoek naar een nieuwe baan: zo verging het Erik en Jan
Nederland telt een recordaantal openstaande vacatures, maar toch ervaren veel oudere werkzoekenden problemen bij het zoeken naar een nieuwe baan. Erik Kuiper en Jan Elzen moesten beiden opnieuw solliciteren na hun vijftigste. Dit zijn hun ervaringen.
-
Annemiek van Vleuten buiten top 5 in Giro Donne
De Amerikaanse Kristen Faulkner is de eerste leider in de Giro Donne. De renster van BikeExchange-Jayco won de korte proloog in Cagliari, een tijdrit over 4,7 kilometer. Faulkner kwam tot een tijd van 5.45 minuten, dankzij een gemiddelde snelheid van 49,043 kilometer per uur. -
Turnzussen Sanne en Lieke Wevers gaan weer trainen onder vader Vincent
De turnzussen Sanne en Lieke Wevers willen bij de Top Turnacademie Achterhoek in Varsseveld bekijken of ze het plezier in de turnsport kunnen terugvinden. De twee turnsters kondigden vandaag aan daar te gaan trainen met hun vader en coach Vincent Wevers. -
Roosendaler Tim van Rijthoven één zege verwijderd van deelname aan hoofdtoernooi Roland Garros
Tennisser Tim van Rijthoven is nog één zege verwijderd van deelname aan het hoofdtoernooi van Roland Garros. De 25-jarige Roosendaler won woensdag in de tweede kwalificatieronde met 6-4 7-5 van de Fransman Enzo Couacaud.