Napoli verplettert Sassuolo en houdt titeldroom levend
Napoli mag nog altijd dromen van de landstitel in de Serie A. De ploeg van trainer Luciano Spalletti won zaterdag met 6-1 van Sassuolo.
Door de overwinning sluit Napoli aan bij koploper AC Milan en naaste belager Internazionale. De achterstand op AC Milan bedraagt nu vier punten. De ‘rossoneri’ hebben echter nog vier duels te spelen, waar Napoli er nog drie voor de boeg heeft.
Verdediger Kalidou Koulibaly maakte het eerste doelpunt in de 7de minuut op aangeven van Lorenzo Insigne. De Italiaanse aanvoerder bereidde ook de 2-0 voor, die op naam kwam van Victor Osimhen. Hirving Lozano, ook voormalig speler van PSV, scoorde voordat Mertens zijn eerste doelpunt van de middag maakte.
In de tweede helft scoorde de Belg opnieuw, zijn elfde treffer van deze competitie. Ook verdediger Amir Rrahmani maakte nog een treffer voor Napoli. Maxime Lopez zorgde namens Sassuolo voor de eindstand.
Bekijk hier de stand van zaken in de Serie A
Bekijk hieronder onze voetbalvideo's:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Ajax gaat bij opvolging Van der Sar headhunterskantoor inschakelen: ‘We werden verrast door besluit Edwin’
-
PREMIUM
Elf jaar Edwin van der Sar bij Ajax: het lukte hem nooit om de twijfels over zijn leiderschap weg te nemen
Onder Edwin van der Sar groeide Ajax de afgelopen elf jaar in vrijwel alle opzichten: sportief, financieel en organisatorisch. Toch slaagde de oud-keeper er nooit in de twijfels over zijn leiderschap helemaal weg te nemen. Niet bij het grote publiek, maar ook niet binnen zijn club. -
PREMIUM
Hoe ontstaat MS? ‘Meeste mensen krijgen eerste verschijnselen rond hun 30ste’
Vandaag is het Wereld MS Dag. Wat zijn de symptomen van MS - voluit multiple sclerose - en kun je ooit genezen van deze chronische auto-immuunziekte? Prof. Dr. Guy Laureys, neuroloog in het Universitair Ziekenhuis Gent, geeft uitleg over het ziekteverloop. ,,Er is een genetische component, maar ook omgevingsfactoren kunnen het risico op MS vergroten.” -
Ploeg van Bauke Mollema en Ellen van Dijk krijgt supermarktketen Lidl als hoofdsponsor
Supermarktketen Lidl is de nieuwe hoofdsponsor van de huidige wielerploeg Trek-Segafredo. Per 30 juni vervangt Lidl naamgever Segafredo, waardoor de ploeg van Bauke Mollema en Ellen van Dijk de naam Lidl-Trek gaat dragen. -
Kun je dat contract van die gehaaide telefonische verkoper nog ongedaan maken?
‘Nee’ zeggen tegen een getrainde, telefonische verkoper is niet altijd makkelijk. Zeker niet als een energiebedrijf dolgraag een contract met je wil afsluiten. In deze rubriek legt Consumentenbond-redacteur en onderzoeker Marco van ’t Woudt je rechten als consument uit. Deze week: er is je een contract aangepraat, wat nu?
-
Vogelpoep en insectenresten zijn hardnekkig, maar met dit trucje is je auto zo weer schoon
-
-
-
Sportraad: Voetbalclubs onvoldoende in staat veiligheid te garanderen
De clubs in het betaald voetbal (bvo’s) zijn onvoldoende in staat de veiligheid tijdens wedstrijden in de stadions te garanderen, hoewel ze hiervoor wel verantwoordelijk zijn. Dat stelt de Nederlandse Sportraad dinsdag in een brief aan sportminister Conny Helder en justitieminister Dilan Yeşilgöz-Zegerius. -
PREMIUM
PSV heeft geen tijd te verliezen na aangename apotheose: zoektocht naar nieuwe trainer in volle gang
Eindhoven