Mopperende Verstappen achter Bottas en Hamilton in Hongaarse hitte
SamenvattingMax Verstappen lijkt de juiste afstelling van zijn RB16B nog niet te hebben gevonden. Op de Hungaroring klokte hij in de tweede vrije training de derde tijd achter Valtteri Bottas en Lewis Hamilton. De Limburger klaagde meermaals over de boordradio.
De coureurs kregen in de Hongaarse middag opnieuw te maken met snikhete omstandigheden. Op het circuit vlak buiten Boedapest was het 32 graden, bij een baantemperatuur van liefst 62 graden. Wat volgde was een training zonder al teveel spektakel, zoals we dat met de crash van Yuki Tsunoda eerder op de dag bijvoorbeeld wel zagen. Iedereen begon op mediums en deed halverwege een paar getimede runs op softs, om naar het einde toe aan een wat langere stint te beginnen.
Max Verstappen was niet helemaal te spreken over zijn RB16B in de middag. Hij vertelde ‘nog altijd met dezelfde dingen te worstelen’ en klaagde over onderstuur. Zijn snelste rondje 1.17,310 bracht de Nederlander tot op drie tienden van Valtteri Bottas en diens teamgenoot Lewis Hamilton, die de laatste drie races op de Hungaroring op zijn naam schreef. Hoe de verhoudingen precies liggen, is echter nog niet helemaal duidelijk. Het kon in de kwalificatie morgenmiddag (15.00 uur) weleens een spannende strijd om pole position worden.
Het ziet ernaar uit dat Red Bull nog geen gebruik hoeft te maken van een nieuwe motor in de 1-bolide van Verstappen. Volgens Honda kan de huidige motor nog wel even mee. ,,Het was goed om te zien dat de krachtbron die hij op Silverstone gebruikte, normaal werkt” liet directeur techniek Toyoharu Tanabe weten. ,,Over het algemeen is er echter nog veel ruimte voor verbetering en daar gaan we nu aan werken.”
Praat mee
Reageren kan onderaan dit artikel. Alleen reacties voorzien van een volledige naam worden geplaatst. We doen dat omdat we een debat willen met mensen die staan voor wat ze zeggen, en daar dus ook hun naam bij zetten. Wie zijn naam nog moet invullen, kan dat doen door rechts bovenaan op onze site op ‘Login’ te klikken.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
VfB Stuttgart blijft in Bundesliga, HSV ook komend seizoen op tweede niveau
-
PREMIUM
Extreme gedrevenheid workaholic maakt NAC beter: ‘Ik waardeer het als hij je een keer helemaal afmaakt’
NAC komt van heel ver. Toch kleurt de hemel aan de horizon stralend blauw. ,,Als wij zo het hele seizoen hadden gespeeld, hadden we voor de bovenste twee plekken meegedaan.” Met dank aan trainer Peter Hyballa.Breda -
PREMIUM1
'Hoewel ik duizend keer mijn excuses heb gemaakt voor mijn slippertje, blijft mijn vrouw boos’
Vreemdgaan gebeurt overal. Maar sommigen komen sneller in de verleiding dan anderen. Als artiest heb je het vaker voor het uitkiezen. Maar ook en vooral juist dan geldt: bezint eer ge begint, zegt Debby Gerritsen deze week tegen Teun. -
Samenvatting
Verstappen maakt zich niet druk: ‘Er zijn geen dingen waar we niet overheen zullen komen’
Een minder tweede trainingsuur heeft bij Max Verstappen en het team van Red Bull Racing niet tot paniek geleid. De Limburger verwacht morgen dan ook gewoon weer met de Mercedessen te gaan strijden om pole. ,,We wilden weten welke dingen werkten en welke niet.” -
Dit betaal je aan tol voor een autovakantie naar Kroatië
Als je op vakantie gaat naar het zuiden, moet je rekening houden met tolwegen en -tunnels. De prijzen zijn de laatste jaren gestegen, maar hoe duur is het eigenlijk om bijvoorbeeld naar Kroatië te rijden?
-
Jutta Leerdam vertelt over duistere kanten schaatscarrière: ‘Ik word misselijk als ik dit terugzie’
-
-
-
PREMIUMhuisarts vertelt
Niet zelden ga ik op zoek naar gevonden voorwerpen in de vagina
Een patiënt komt in paniek de spreekkamer van huisarts Rutger Verhoeff binnen. Het condoom is kwijt en zou nog in haar vagina moeten zitten. Hij schrijft erover in de rubriek Huisarts Vertelt. -
PREMIUMVideo
Verstappen nog woest op Hamilton: ‘Als het andersom was geweest, zou ik niet zo feest hebben gevierd’
Max Verstappen en Lewis Hamilton ontkwamen beiden niet aan vragen over hun incident op Silverstone, ruim anderhalve week geleden. Vlak voor de Grand Prix van Hongarije waren hun standpunten niet veranderd. Hun rivaliteit is op een hoogtepunt.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer