Mark Flekken houdt met Freiburg zicht op Europees voetbal
SC Freiburg is dankzij de tweede zege na de winterstop weer geklommen naar de vijfde plaats in de Bundesliga, een plaats die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de Europa League. De ploeg waar doelman Mark Flekken onder de lat staat, won met 2-1 bij FC Augsburg.
Nils Petersen zette Freiburg bij het laag geklasseerde Augsburg al na vier minuten op voorsprong. De thuisploeg, met aanvoerder Jeffrey Gouweleeuw, maakte na ruim een kwartier gelijk via de Oostenrijker Michael Gregoritsch. Het was al zijn vierde doelpunt dit kalenderjaar. Nico Schlotterbeck zorgde in de 26e minuut voor de 2-1 voor Freiburg, wat uiteindelijk ook de beslissing bleek.
Freiburg, dat als derde op de ranglijst de eerste competitiehelft had afgesloten, pakte tot zaterdag uit de laatste vijf duels slechts vijf punten. De ploeg van coach Christian Streich heeft nu 37 punten.
Dat zijn er evenveel als Hoffenheim, dat na een 1-0-achterstand met 2-1 won bij Wolfsburg en ook zicht heeft op Europees voetbal. Andrej Kramaric besliste het duel twaalf minuten voor tijd. Koploper Bayern München (52 punten) speelt zondag thuis tegen Greuther Fürth.
Bekijk hier de uitslagen en de stand in de Bundesliga.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Met video
Erik ten Hag vraagt om investeringen bij Manchester United: ‘Omdat andere clubs dat zeker doen’
-
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
Sofie Dokter voldoet aan WK-eis tijdens prestigieuze zevenkamp bij afhaken Anouk Vetter, Sven Roosen eindigt 11de bij de mannen
Sofie Dokter is de beste Nederlandse geworden bij de prestigieuze meerkamp van Götzis. De 20-jarige Groningse eindigde na zeven onderdelen op de zevende plaats met een persoonlijk record van 6321 punten. Dokter voldeed daarmee aan de kwalificatie-eis (6254) voor de WK in augustus in Boedapest.Groningen -
Overzicht | Hoe presteerden de amateurvoetballers uit deze regio op zondag?
Breda -
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
Een op de drie huiseigenaren krijgt het niet voor elkaar subsidie aan te vragen voor het verduurzamen van de eigen woning. Het hele aanvraagproces voor de Investeringssubsidie voor duurzame energie (ISDE) is voor veel huiseigenaren onbegrijpelijk, ontoegankelijk en zeer tijdrovend. Met deze tips wordt het iets eenvoudiger.
-
Getest: Dit is de beste wasmachine voor grotere huishoudens
-
-
-
Niels Laros loopt weer een record uit de boeken: ‘Maar dat is niet waarvoor ik het doe’
Europees juniorenkampioen Niels Laros is het baanseizoen begonnen met het verpulveren van weer een record. Op de IFAM Meeting in het Belgische Oordegem scherpte de 18-jarige Oosterhouter het nationale juniorenrecord op de 5000 meter aan tot 13.23,01. ‘Deze had ik niet zien aankomen.’Oosterhout, Oordegem -
Hilariteit om enorme bobbel bij standbeeld voormalig River Plate-coach: ‘Je moet ballen hebben’
Met een acht meter hoog beeld voor het stadion eert River Plate Marcelo Gallardo, de meest succesvolle coach uit de geschiedenis van de Argentijnse voetbalclub. Het afgelopen weekeinde onthulde eerbetoon heeft niet alleen bewondering geoogst. Gallardo is te zien met de Copa Libertadores boven zijn hoofd, maar wat opvalt is de bobbel in zijn broek, inmiddels een hit op sociale media met tal van variaties.