Löw: ‘Internationals maken fitte indruk, het straalt er vanaf’
VideoDe Duitse internationals die de laatste weken weer in de Bundesliga uitkomen, maken een bijzonder fitte indruk. Dat zegt bondscoach Joachim Löw. ,,Dat verheugt mij bijzonder", zegt de voetbaltrainer. ,,Aan alles zie je dat ze scherp zijn en heel graag weer willen spelen. Het straalt er gewoon vanaf.”
Als eerste van de grote Europese competities ging de Bundesliga enkele weken geleden weer van start, na de gedwongen stop vanwege de coronacrisis. Voor de spelers was het in de weken daarvoor lastig geweest zich goed voor te bereiden op de hernieuwde fysieke inspanningen.
Eigenlijk zou Löw met zijn elftal deze week op het EK tegen Frankrijk spelen, maar dat gaat vanwege de uitbraak van het nieuwe coronavirus niet door. "Het spijt me natuurlijk enorm dat dit niet kan doorgaan. Het zou een ontmoeting zijn geweest tussen twee teams van wereldklasse. Helaas is het nu even niet anders en daar heb ik alle begrip voor. De gezondheidssituatie laat het niet toe. Als het straks wel weer kan, realiseren we ons pas hoe mooi het altijd is geweest."
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Goedkoop tanken? Volgende week loont het zelfs om 200 kilometer om te rijden
De brandstofprijzen gaan volgende week in Duitsland zo hard omlaag, dat het prijsverschil met wat je bij een Nederlands tankstation betaalt gigantisch wordt. Vanaf woensdag geldt in Duitsland een adviesprijs van 1,72 euro per liter, minimaal 40 cent minder dan in Nederland. Loont het om daarom naar Duitsland te rijden voor een tankbeurt? -
PREMIUMZaterdag 4C
Kampioensduel MOC'17 eindigt in enorme domper: Internos haalt keihard uit en heeft titel voor het grijpen
-
Clubman Lurling mag blijven van NAC, assistent Visser wel weg
In het kader van de grote schoonmaak vertrekken in het spoor van Edwin de Graaf ook assistent Hans Visser en conditietrainer Quentin Jakoba. Evenals bij de hoofdtrainer worden hun aflopende contracten niet verlengd. -
Energierekening
Ad: ‘Ik heb zelf ventilatoren onder de radiator geklikt voor optimale verwarming’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ad Voermans (66) uit Rijen, bij Breda. -
Oud-doelman Sander Westerveld ooggetuige van chaos in Parijs: ‘Waardeloze organisatie’
Oud-doelman Sander Westerveld is zaterdag geschrokken van de taferelen in aanloop naar de finale van de Champions League tussen Real Madrid en Liverpool in Parijs.
-
Met video
UEFA: valse kaarten veroorzaken chaos voor finale Champions League
Valse toegangskaarten zijn volgens voetbalbond UEFA de reden dat de Champions League-finale tussen Liverpool en winnaar Real Madrid in Parijs gisteravond een half uur later is begonnen. De wedstrijd zou om 21.00 uur beginnen in het Stade de France, maar werd uitgesteld door wachtrijen van fans die vanwege de neptickets niet binnen konden komen. -
Podcast | Giro etappe 20: ‘Onbegrijpelijk wat ze met Arensman doen vandaag’
Elke dag tijdens de Giro bespreken Thijs Zonneveld en Hidde van Warmerdam de etappe van de dag. Vandaag de laatste bergetappe van deze Giro en eindelijk is duidelijk wie de sterkste is. Jai Hindley maakt in de laatste paar steile kilometers van deze 3 weken durende ronde het verschil en Carapaz haakt af. -
Zo zet je gezichtsherkenning en vingerafdrukscanner van je telefoon snel uit
Je smartphone ontgrendelen met je gezicht of vingerafdruk klinkt veilig, maar in geval van nood kan het juist een beveiligingsrisico zijn. Iemand kan onder dwang je gezicht scannen of onopgemerkt je vingerafdruk bemachtigen. Gelukkig kun je dit voorkomen.