Lockdown valt Balotelli zwaar: ‘In het begin at ik karton’
Voor Mario Balotelli kan de Serie A niet snel genoeg worden hervat. De spits van Brescia had het niet altijd even makkelijk tijdens de lockdown, zo geeft hij toe.
,,Als je me nu een pass zou geven, ik zou de bal niet kunnen controleren”, gaf de aanvaller aan tijdens een livegesprek op Instagram met ex-spits Alessandro Matri. ,,Ik heb niéts kunnen doen. Af en toe ging ik lopen in een parkje, hoewel dat verboden was. Maar meer niet.” En ook zijn broeksriem zal het hervatten van de trainingen graag zien gebeuren. ,,De eerste dagen van de lockdown at ik eigenlijk gewoon karton. Gelukkig kon ik daarna eten bestellen.”
Balotelli had de voorbije weken ook last van eenzaamheid, zo gaf hij ook toe. ,,Ik werd gek, want ik stond er helemaal alleen voor. Mijn dochter woont in Napels, mijn zoontje leeft in Zürich, mijn moeder moet door haar leeftijd beschermd worden en mijn broers zitten in quarantaine met hun gezin. Ik was eenzaam, ja.”
Hervatting op 13 juni
De Serie A wil het seizoen op zaterdag 13 juni hervatten. ,,Of er weer gespeeld kan worden, zal afhangen van de beslissingen van de regering, maar we hebben wel weer een datum.” Sinds 4 mei mogen de spelers uit de Serie A weer individueel trainen bij hun club, maandag zette minister van Sport Vincenzo Spadafora het licht ook op groen voor groepstrainingen vanaf 18 mei.
De clubs bereikten ook overeenstemming over een medisch protocol. Mocht er een speler of lid van de technische staf besmet raken met het coronavirus, dan moet de hele selectie twee weken in quarantaine. De ploegen uit de Serie A hebben de televisiemaatschappijen opgeroepen om ook de laatste termijn van het seizoen te betalen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMupdate
Dit is het schema van de nacompetitie in het West-Brabantse amateurvoetbal
Roosendaal, Breda, Bergen op Zoom, Oosterhout, Etten-Leur -
PREMIUMMet video
‘Op Tinder staat dat ik aseksueel ben, maar soms beginnen ze alsnog aan me te friemelen’
Ze voelen geen seksuele aantrekkingskracht, doen niet (vaak) aan seks, maar hebben (soms) wel lustgevoelens. Aseksuelen stuiten op veel onbegrip, maar voelen zich wel bevrijd. ,,Alles kan en mag.” Wanneer ben je aseksueel? -
‘Paris Saint-Germain neemt na één jaar alweer afscheid van coach Christophe Galtier’
Paris Saint-Germain gaat op zoek naar een nieuwe coach. Dat melden het doorgaans goed ingevoerde Le Parisien en het Franse persbureau AFP. Christophe Galtier, die vorig jaar juli begon als coach in Parijs, zou vandaag op de hoogte zijn gebracht van dat besluit. -
Eredivisie onthult wedstrijdbal aankomend seizoen: ‘Eyes on the ball’
De eredivisie en sportmerk Derbystar hebben het ontwerp en thema onthuld van de wedstrijdbal voor volgend seizoen. Het design is kleurrijk waar karakters uit alle windstreken samenkomen. Daarmee is het een eerbetoon aan de verbindende kracht van eredivisievoetbal. -
lezersvraag
Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen.
-
Herstart of niet? Zo staan de Europese voetbalcompetities ervoor
-
-
-
Balotelli pakt dertiende rode kaart in zijn loopbaan
De invalbeurt van Mario Balotelli bij Brescia in de thuiswedstrijd tegen Cagliari (2-2) duurde zondag welgeteld zeven minuten. -
PREMIUM
Zo ben je de buxusmot te slim af: ‘Timing van de behandeling is cruciaal’
Buxusliefhebbers, let op, de rupsen van de buxusmot zijn al volop aan de vraat. Rond deze tijd verpoppen ze tot mot, met een nieuwe generatie tot gevolg. Ingrijpen is de boodschap! Hoe roep je de plaag een halt toe en houd je je geliefde planten gezond? Tuinexpert Laurence Machiels weet raad: ,,Een feromoonval lokt de mannetjes en kan voorkomen dat de buxusmotten paren.’’