Klimaatdemonstrant bindt zich vast aan doelpaal bij Premier League-duel, Frank Lampard breekt zijn hand
De wedstrijd in de Premier League tussen Everton en Newcastle United is donderdag ongeveer 8 minuten opgehouden, nadat een demonstrant zich had vastgebonden aan een doelpaal. Het incident vond plaats kort na rust. De persoon in kwestie droeg een shirt met de tekst ‘Just Stop Oil’.
De organisatie die kennelijk achter het protest stond meldde dat de actie te maken had met het boren naar olie in de Noordzee. ,,Onze regering verraadt ons door nieuwe olievelden in de Noordzee te financieren. Daarmee wordt de toekomst van onze kinderen vernietigd.” De actievoerder weigerde te vertrekken en werd daarom het stadion uitgedragen door ordehandhavers.
Het tegen degradatie vechtende Everton won in Liverpool met 1-0. Alex Iwobi scoorde in de negende minuut van de extra tijd. Donny van de Beek was niet fit genoeg om mee te doen bij Everton.
Frank Lampard
Trainer Frank Lampard heeft een gebroken hand overgehouden aan de overwinning op Newcastle United. In de feestvreugde die langs de kant ontstond na het doelpunt diep in blessuretijd van Alex Iwobi (1-0) blesseerde Lampard zijn linkerhand.
,,Ik weet niet eens hoe het gebeurd is”, zei Lampard. ,,Enkele minuten na het doelpunt voelde ik ineens mijn hand trillen. Er is iets gebroken. Maar 3 punten voor een paar gebroken botjes; ik vind dat een goede deal. Daar heb ik geen problemen mee. Ik neem zo twee biertjes en ga dan lekker slapen, geen probleem.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
column
Waarom deze trend op LinkedIn zo irritant is - en wat je beter kan doen
Psycholoog Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: humblebragging -
PREMIUM
'Meiden mogen later net zo van seks genieten als jongens’
Tijdens de Week van de Lentekriebels, die vandaag op basisscholen begint, horen oudere leerlingen nu ook alles over, jawel, de clitoris. Want die is net zo belangrijk als de piemel, stelt Elsbeth Reitzema. -
PREMIUMGeld & Geluk
Stephanie en zoon Freek: ‘Zijn er 6000 euro per jaar op achteruit gegaan na zijn 18de verjaardag’
Om voor zoon Freek te zorgen, krijgt Stephanie een deel van zijn persoonsgebonden budget. Het geld dat hij met beleggen verdient, zet hij opzij. In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. -
PREMIUM
Crisis bij Vitesse: ook algemeen directeur Pascal van Wijk weg
Pascal van Wijk is gedwongen afgetreden als algemeen directeur van Vitesse. Dat melden diverse bronnen rond de Arnhemse club, waar zich crisis op crisis stapelt. Van Wijk heeft zich officieel ziek gemeld.Arnhem -
Henny Cruijff, broer van Johan Cruijff, op 78-jarige leeftijd overleden
Henny Cruijff, de broer van Johan Cruijff, is op 78-jarige leeftijd overleden. Dat bevestigt de Amsterdamse sportwinkel Smit-Cruyff, waar Cruijff jarenlang eigenaar van was, na berichtgeving hierover van AT5. De sportzaak kreeg maandagochtend bericht van het overlijden van de ondernemer.
-
PREMIUMWK kunstrijden
Lindsay van Zundert rijdt op safe de finale binnen: ‘Nu heb ik niks meer te verliezen’
Breda, Etten-Leur -
-
-
PREMIUM
Hoe Kay Tejan de harde wetten van voetballen in het Oostblok leerde kennen: ‘Ze luisteren niet eens naar je’
Het werd een avontuur om nooit te vergeten, maar niet alleen vanwege positieve zaken. Kay Tejan is vooral heel blij dat hij weer terug is in Nederland. De spits speelde een half jaar in Moldavië bij FC Sheriff Tiraspol, waar hij zich vooral verbaasde over het gebrek aan menselijkheid. ,,Ze deden alsof mijn blessure heel erg was, waardoor ik veel op de bank zat.”Oss -
Champions League
Victoria Pelova kan nederlaag Arsenal in München niet voorkomen
De voetbalsters van Bayern München hebben de eerste wedstrijd in de kwartfinales van de Champions League gewonnen van Arsenal. In de Duitse stad werd het 1-0 voor de thuisclub.