Kiev kent slechte generale tegen Chornomorets
Dinamo Kiev heeft voor het eerst puntenverlies geleden in de competitie. De tegenstander van Ajax in de play-offs van de voorronden van de Champions League bleef op bezoek bij Chornomorets Odessa steken op een gelijkspel: 1-1.
Nazari Roesin bracht Dinamo Kiev nog wel op voorsprong: 1-0. In de slotfase maakte Hlib Hrachov gelijk voor de thuisploeg. Dinamo Kiev had de eerste vier competitiewedstrijden winnend afgesloten.
De nummer 2 van vorig seizoen in Oekraïne ontvangt Ajax dinsdag voor de return van de play-offs van de voorronden van de Champions League. Dinamo Kiev ging woensdag met 3-1 onderuit in de Johan Cruijff ArenA.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
autotest
Zo gaat de Renault Espace met zijn tijd mee: van MPV naar SUV
-
Benfica heeft Orkun Kökçü bijna binnen, middenvelder gesignaleerd in Lissabon
Als alles volgens plan verloopt, weet trainer Arne Slot straks hoeveel miljoenen Feyenoord heeft om de ploeg te versterken. Dat geld komt binnen als Orkun Kökçü voor Benfica tekent en dat moment is dichtbij. -
PREMIUMzaterdag 21.00 uur
Manchester City wordt bewierookt, maar daar hoort ook volgens Pep Guardiola wel een keer de hoofdprijs bij
Natuurlijk werd Pep Guardiola herinnerd aan de nederlaag tegen Chelsea in 2021 in Porto. Het winnen van de Champions League is al zo lang een droom voor Manchester City, het mag geen frustratie worden. Deze keer moet Internazionale opzij worden gezet. ,,Dan zet je die stap als grote club.’’ -
Podcast
Gegenpressing | Waar de ene droom eindigt, begint de andere
In De Gegenpressing Podcast bespreken clubwatchers Yadran Blanco, Dennis Kas en Joost Blaauwhof het laatste nieuws rondom NAC. Deze aflevering gaat over de uitschakeling in de play-offs.Breda -
PREMIUM
Filosoof over de kunst van het uitstellen: ‘Doe nooit een taak die morgen verdwenen kan zijn’
De meeste mensen stellen dat wat ze moeten doen uit en voelen zich daar dan schuldig over. Vooral niet doen, legt filosoof John Perry uit aan journalist en notoire uitsteller Saskia Smith. Een gestructureerde uitsteller krijgt volgens hem juist een heleboel voor elkaar omdat ze die andere dingen niet doen.
-
PREMIUM
Doodse stilte in kleedkamer als Denzel Dumfries zegt dat hij prof wil worden: ‘Namen hem niet serieus’
Barendrecht, Rhoon -
-
-
PREMIUM
Waarom Iga Swiatek ook na 62 weken als nummer 1 nog geen wereldster is
Als Iga Swiatek vanmiddag haar vierde grandslamtitel wint, evenaart ze onder anderen Kim Clijsters, Arantxa Sánchez Vicario en Naomi Osaka. Toch maakt de Poolse als huidige nummer 1 van de wereld beduidend minder los dan dat trio voorgangers. -
PREMIUMGeldvraag
Banken vragen geld voor betaalrekening, maar bieden nauwelijks spaarrente: zo zit het
Elke maand gaan er een paar euro’s naar je bank voor het gebruik van een betaalrekening. Op jaarbasis kan dat best aantikken. ‘Waarom zijn de kosten van mijn bankrekening zo hoog’, vraagt lezer Jos Couwenberg zich af. In deze rubriek leggen we elke week een lezersvraag over geld voor aan een deskundige.