Hamilton biedt excuses aan na omverrijden monteur
VideoEen klein momentje van onoplettendheid vanmiddag bij Lewis Hamilton. Tijdens de tweede vrije training voorafgaand aan de GP van Rusland, reed hij bij een pitstop de zogenaamde jack man onderuit. Dat is de stopper die zijn auto aan de voorkant optilt bij bijvoorbeeld een bandenwissel.
Waarschijnlijk had Hamilton de ‘magic button’ nog aanstaan. Dit is een knop die enkel Mercedes op het stuur heeft zitten, normaal bedoeld om de voorbanden sneller op te kunnen warmen. ,,Magic... sorry daarvoor”, was de Brit er als de kippen bij om zijn verontschuldigingen aan te bieden. ,,Is hij in orde?", vroeg de wereldkampioen, waarop zijn engineer bevestigend antwoordde.
Eerder dit jaar kostte dezelfde knop hem in Bakoe nog de overwinning. Nadat rivaal Max Verstappen inmiddels was uitgevallen, schoot Hamilton rechtdoor bij de herstart.
De kans is overigens groot dat Hamilton na dit weekend weer leider is in de WK-stand. Verstappen heeft namelijk besloten om een nieuwe, vierde motor te gaan gebruiken en dus achteraan te beginnen in de GP. Voor hem is het inhalen geblazen zondag, terwijl Hamilton voor zijn vijfde zege gaat op het circuit van Sotsji. In beide vrijdagtrainingen moest de Brit dan wel weer zijn Mercedes-teamgenoot Valtteri Bottas voor zich dulden.
Praat mee
Reageren kan onderaan dit artikel. Alleen reacties voorzien van een volledige naam worden geplaatst. We doen dat omdat we een debat willen met mensen die staan voor wat ze zeggen, en daar dus ook hun naam bij zetten. Wie zijn naam nog moet invullen, kan dat doen door rechts bovenaan op onze site op ‘Login’ te klikken.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
1
Vraag naar tweedehands dieselauto’s stijgt: dit is de reden
-
Speler Fiorentina loopt hoofdwond op door uit publiek gegooid voorwerp, duel slechts kort onderbroken
Aanvoerder Cristiano Biraghi van Fiorentina is tijdens de finale van de Conference League in Praag tegen West Ham United geraakt door een uit het publiek gegooid voorwerp. Hij liep daardoor een bloedende wond aan de achterkant van zijn hoofd op. Dat gebeurde bij het nemen van een hoekschop. -
lezersvraag
Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen. -
PREMIUM
Hyballa onderschrijft eredivisie ambitie NAC-leiding: ‘Ik houd van die druk en wil promoveren’
Tot de laatste week van juni gaan de luiken dicht op het trainingscomplex in Zundert. Na terugkomst van zijn vakantie is Peter Hyballa zeven dagen per week en 24 uur per dag gefixeerd op dat ene doel: promotie naar de eredivisie.Breda -
Verstappen start als laatste in GP van Rusland door nieuwe motor
Max Verstappen moet zondag in de Grand Prix van Rusland als laatste starten. Red Bull heeft besloten om bij de leider in het WK-klassement een motorwissel toe te passen. Het betekent voor Verstappen de vierde motor van het seizoen, waar er drie zijn toegestaan zonder gridstraf.
-
Vrije trainingen
Bottas wederom het snelst in Sotsji, Verstappen zesde met nieuwe motor
-
-
-
met video
AZ-beul West Ham United velt Fiorentina van Sofyan Amrabat in slotminuut en wint Conference League
Met een 1-2 nederlaag in de Conference League-finale tegen West Ham United, sloot Sofyan Amrabat zijn tijdperk bij Fiorentina gisteravond in mineur af. Het speculeren over de toekomst van de bij FC Utrecht opgeleide oud-Feyenoorder kan nu écht beginnen. Wordt het Manchester United, FC Barcelona, Real Madrid of misschien wel Atlético Madrid? -
PREMIUMMet video
‘Op Tinder staat dat ik aseksueel ben, maar soms beginnen ze alsnog aan me te friemelen’
Ze voelen geen seksuele aantrekkingskracht, doen niet (vaak) aan seks, maar hebben (soms) wel lustgevoelens. Aseksuelen stuiten op veel onbegrip, maar voelen zich wel bevrijd. ,,Alles kan en mag.” Wanneer ben je aseksueel?
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer