Hakim Ziyech met Chelsea tegen Real Madrid, Ajax-beul Benfica treft Liverpool en Virgil van Dijk
Champions LeagueChampions League-houder Chelsea treft in de kwartfinale recordwinnaar Real Madrid. Dat heeft de loting van vanmiddag uitgewezen. Ajax-beul Benfica mag het op gaan nemen tegen het Liverpool van Virgil van Dijk.
Naast Chelsea - Real Madrid en Benfica - Liverpool kwamen ook Manchester City - Atlético Madrid en Villarreal - Bayern München uit de koker. Arnaut Danjuma, die met zijn ploeg Juventus uitschakelde, mag zich dus gaan meten met Bayern München.
Er is ook direct doorgeloot voor de halve finales. De winnaar van Manchester City - Atlético Madrid neemt het in de halve finale op tegen de winnaar van Chelsea - Real Madrid en Benfica of Liverpool speelt bij de laatste vier tegen Villarreal of Bayern München. Vorig jaar ging de finale tussen Chelsea en Manchester City. Die wedstrijd kan nu dus een halve finale worden.
Ajax behaalde de kwartfinale niet. De Amsterdammers gingen na een 2-2 gelijkspel in Lissabon in de eigen Johan Cruijff Arena met 0-1 onderuit tegen Benfica.
De heenwedstrijden in de kwartfinales zijn op 5 en 6 april, de returns een week later.
Bekijk hieronder onze voetbalvideo's:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Salderingsregeling zonnepanelen wordt pas vanaf 2025 afgebouwd
Huizenbezitters met zonnepanelen kunnen hun teveel aan opgewekte stroom langer tegen markttarieven terugleveren aan het net. Het kabinet wil de zogeheten salderingsregeling pas vanaf 2025 versoberen, waar dat eerder al vanaf 2023 het geval zou zijn. -
Hoeveel minuten pauze mag je nemen op een werkdag?
Even een rondje wandelen, een broodje eten of snel het nieuws checken op je telefoon; werknemers hebben recht op pauze, maar hoe zit het precies? Mag je zomaar pauze nemen en krijg je dan doorbetaald? Experts beantwoorden zes veelgestelde vragen over het recht op pauze. -
Arantxa Rus slaat grastoernooi van Rosmalen over: ‘Trek liever mijn gravelseizoen nog even door’
Arantxa Rus doet volgende maand niet mee aan het grastoernooi van Rosmalen. Dat heeft ze besloten naar aanleiding van de beslissing van de ATP en WTA om geen punten voor de wereldranglijst toe te kennen op Wimbledon. -
PREMIUM
Is een video echt of een deepfake? Zo kun je het zien
De politie zette er deze week een in om de dader van een cold case-moord op te sporen: een deepfake-video. Daarmee kun je mensen van alles laten zeggen of laten doen. Maar dat brengt risico’s met zich mee. Hoe herken je zulke nepfilmpjes? -
PREMIUMmet video
Koen Bouwman de nieuwe Nederlandse bergkoning? ‘Het gaat echt een strijd worden met Ciccone’
Koen Bouwman won het eerste, directe man tegen man gevecht om de blauwe trui van zijn rivaal Giulio Ciccone. Op punten. De komende vier etappes, met elf beklimmingen, zullen bepalen of Nederland een nieuwe bergkoning krijgt.
-
Fitte Mkhitaryan kan met AS Roma tegen Feyenoord uitkomen
Henrikh Mkhitaryan (33) kan morgen mogelijk toch met AS Roma tegen Feyenoord in de finale van de Conference League uitkomen. ,,Hij heeft zijn eerste training met de groep achter de rug”, zei trainer José Mourinho tijdens zijn afsluitende persconferentie voor de eindstrijd in Tirana. ,,Zijn gevoel is goed. Als dat zo blijft, dan zit hij bij de selectie.” -
Nederland dankt dit seizoen vooral Feyenoord voor coëfficiënten: bij beste clubs van Europa
Drie van de vijf Nederlandse clubs sneuvelden deze week, maar het zorgde niet voor paniek op de coëfficiëntenranglijst. Omdat alle vier de Nederlandse deelnemers vanavond punten pakten, werd de virtuele voorsprong op Portugal opnieuw uitgebouwd. -
Italiaanse media maken Juventus en De Ligt met de grond gelijk: ‘Juve, wat een dwaas’
De Italiaanse media zijn vandaag kritisch na het ‘Eurofiasco’ van Juventus, dat tegen Villarreal (0-3) opnieuw vroegtijdig werd uitgeschakeld in de Champions League. ,,Een ramp voor Massimiliano Allegri”, stelt Corriere dello Sport, al wil de trainer daar niets van weten.