Fiorentina verliest met Ribéry in spektakelstuk van Napoli
SamenvattingNapoli heeft de lastige uitwedstrijd tegen Fiorentina gewonnen. In een doelpuntrijk duel waarin zeven keer werd gescoord eindigde het in 3-4 voor de bezoekers. Franck Ribéry maakte namens Fiorentina zijn debuut, maar slaagde er niet in om er nog een punt uit te slepen.
Van de laatste vier ontmoetingen in Florence wist Napoli er geen enkele te winnen. Na negen minuten kwam de runner-up van het afgelopen seizoen door een benutte penalty van Erick Pulgar op een 1-0 achterstand. Dries Mertens maakte de score vijf minuten voor rust op aangeven van Lorenzo Insigne gelijk, waarna Insigne zelf vanaf elf meter mocht aanleggen voor de 1-2. Een onvervalste snoekduik van Mertens werd door de scheidsrechter beoordeeld als een overtreding. Insigne faalde niet.
Na rust tekende Nikolai Milenkovic voor de gelijkmaker, maar lang mocht Fiorentina daar niet van genieten. José Callejon zette Napoli vijf minuten later weer op voorsprong, maar ook dat hield niet lang stand. Kevin-Prince Boateng, die vorig jaar op huurbasis speelde voor Barcelona, zette de 3-3 op het scorebord en vierde dat met een even mooie salto. Twee minuten later stond het door Callejon alweer 3-4.
Ribéry
Franck Ribéry viel tien minuten voor tijd nog in, maar slaagde er niet in om zijn nieuwe werkgever een punt te bezorgen. De 36-jarige Fransman werd afgelopen woensdag nog gepresenteerd als kersverse aanwinst. Bij Napoli maakte Hirving Lozano nog geen deel uit van de wedstrijdselectie.
Eerder op de avond opende Juventus het nieuwe seizoen met een 0-1 overwinning op Parma. Mathijs de Ligt zat 90 minuten op de bank.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
-
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
De Ligt start op de bank bij eerste competitieduel Juventus
Matthijs de Ligt moet nog even wachten op zijn competitiedebuut voor Juventus. De Nederlander begint op de bank bij het uitduel met Parma, het eerste duel van het nieuwe Serie A-seizoen. -
De Ligt blijft toeschouwer bij winnend Juventus
Negentig minuten bleef Matthijs de Ligt op de bank bij de seizoensouverture van Juventus. Zonder de Nederlandse miljoenenaankoop won de kampioen zakelijk van Parma: 0-1. -
Fred Rutten over ‘haarscheurtjes’ in band met Ruud van Nistelrooij: ‘Ik wilde mezelf dit volgend jaar niet weer aandoen’
De samenwerking tussen hoofdtrainer Ruud van Nistelrooij en assistent Fred Rutten bij PSV was niet meer optimaal. Dat zei Rutten zondag nadat hij, als vervanger van de woensdag opgestapte Van Nistelrooij, met PSV met 2-1 had gewonnen bij AZ. De Eindhovenaren plaatsten zich daarmee voor de voorronde van de Champions League.Eindhoven
-
PSV polst transfervrije routinier Ribéry
-
-
-
PREMIUM3
Gewone fiets bijna twee keer zo gezond als e-bike: zoveel calorieën verbrand je per uur
Drie op de tien Nederlanders rijden inmiddels op een elektrische fiets. Ook relatief jonge fietsers zijn overstag. Is dat nou goed nieuws? Want trappen met ondersteuning is toch lang niet zo gezond als jezelf verplaatsen op een gewone fiets? De Fietsersbond en een bewegingswetenschapper zetten op een rij wat de verschillen zijn. -
Samenvatting
Matthijs de Ligt: Ik zag het niet aankomen dat ik wissel zou staan
Zijn ploeggenoot Paulo Dybala stormde woest richting spelersbus, na negentig minuten op de bank tegen Parma. De Argentijnse aanvaller deed geen enkele moeite zijn teleurstelling te verbergen, na bijna de hele tweede helft te hebben warmgelopen. Matthijs de Ligt nam wél de tijd voor de Nederlandse pers én de tientallen fans bij de spelersbus van Juventus, ondanks zijn teleurstelling over een reservebeurt van negentig minuten.