Ferrari ‘teleurgesteld’ na acties Verstappen en Pérez: ‘We vragen duidelijkheid van de FIA’
Mattia Binotto besefte dat er bij Ferrari zelf ook het één en ander niet goed was gegaan in Monaco, maar de teambaas maakte zich na de race ook druk over incidenten met Max Verstappen en Sergio Pérez.
,,Als Ferrari zijn we teleurgesteld, omdat we geloven dat de twee Red Bulls duidelijk de regels hebben overtreden toen ze bij het verlaten van de pit over de gele lijn reden", aldus Binotto bij Sky Sports.
,,Ik denk niet dat er enige twijfel over kan zijn. Ze reden op de lijn en hoewel in de regels wordt gesproken van het overschrijden van de lijn, hebben we in 2020 in Turkije te horen gekregen dat de coureurs rechts van de lijn moeten blijven. Dit om discussie te voorkomen.”
,,Als je op de lijn rijdt, breek je dus de regels en ik denk dat elke ploeg zich daar aan moet houden. Dat is voor ons dus onduidelijk en we vragen om opheldering bij de FIA. Daar krijgen we graag zo snel mogelijk antwoord op.”
Ferrari moest het in Monaco doen met de tweede plaats van Carlos Sainz, terwijl Charles Leclerc na zijn start van pole uiteindelijk tot zijn eigen frustratie als vierde over de finish kwam. De winst ging naar Red Bulls Sergio Pérez.
Bekijk hier de samenvatting van de GP van Monaco:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMNacompetitie tweede/derde klasse
‘Totale rollercoaster’ in Oosterhout: thuisploeg verslaat Zundert na strafschoppen
Zundert, Oosterhout -
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek. -
PREMIUMEnergierekening
Frank: ‘De elektrische auto verbruikt per maand net zoveel als ons huis in de wintermaanden’
Frank Deleij (44) uit Alphen aan den Rijn investeerde flink en ging van het gas af: ,,Het geeft soms bijna een soort schuldgevoel.’’ Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
Podcast Formule 1 | ‘Verstappen hoeft zich geen enkele zorgen te maken dit seizoen’
Overmacht. Met dat woord kunnen we het weekend in Barcelona van de Formule 1 wel samenvatten. En dan overmacht van 1 man: Max Verstappen. Cruisend won hij de GP van Spanje voor twee Mercedes-coureurs. Over het weekend in Spanje praten presentator Etienne Verhoeff en AD F1-watcher Marijn Abbenhuijs na in Pitstop. -
Max Verstappen ‘had het liever anders gezien', ‘teleurstelling groot’ bij Charles Leclerc
Max Verstappen liep uit op zijn grote rivaal Charles Leclerc, maar de wereldkampioen wilde na zijn derde plaats in de chaotische GP van Monaco niet spreken van ‘een goed gevoel. ,,Ik had het liever anders gezien", aldus de Limburger. De zege op het stratencircuit van Monaco was voor Red Bull-coureur Sergio Pérez, die Ferrari's Carlos Sainz voor wist te blijven.
-
1
Inbraken gebeuren in allerlei soorten woningen en buurten: zo laat je je huis veilig achter
-
-
-
Eindstand in WK Formule 1 2022 | Max Verstappen op eenzame hoogte, geen een-twee voor Red Bull
Max Verstappen heeft het Formule 1-seizoen in stijl afgesloten. De Nederlander schreef ook de Grote Prijs van Abu Dhabi op zijn naam en eindigt het jaar zo met vijftien overwinningen. Verstappen verzekerde zich begin vorige maand in Japan al van titelprolongatie. Hij reed dit seizoen ook een recordaantal punten bij elkaar. In 22 grands prix kwam de 25-jarige Nederlander tot 454 punten. Dat zijn er 41 meer dan Lewis Hamilton in 2019 bij elkaar reed. Het seizoen telde toen 21 races. -
Met video's
Chaos troef in Monaco, maar Max Verstappen blijft woeste Charles Leclerc voor, Sergio Pérez pakt zege
Ze hoopten op regen en ze kregen regen. Op een chaotische, natte middag in Monaco troefde Red Bull Racing concurrent Ferrari, gestart van de eerste rij, op alle fronten af. Sergio Pérez greep de zege, Max Verstappen de derde plaats en Charles Leclerc droop treurend af als vierde, na weer een mislukte thuisrace. ,,Ik heb er geen woorden voor…”