Emre Can schlemiel bij Dortmund: ‘Voor mijn gevoel was het geen strafschop’
Borussia Dortmund mocht zich tot aan de 55ste minuut van de return tegen Manchester City (1-2) bij de laatste vier in de Champions League wanen. Toen ging echter Emre Can op eigen veld in de fout. De middenvelder kopte na een vreemde manoeuvre de bal tegen zijn uitgestoken arm aan waarna de arbitrage niets anders kon doen dan een strafschop aan City toekennen.
Riyad Mahrez benutte de penalty (1-1) waarna Phil Foden het tweeluik besliste. City had de thuiswedstrijd ook al met 2-1 gewonnen.
,,De wedstrijd veranderde na de gelijkmaker”, gaf Can toe. ,,Ik dacht dat het geen strafschop was, omdat ik de bal eerst op mijn hoofd kreeg. Helaas zag de scheidsrechter het anders. Dit is extra bitter voor ons, omdat we in de uitwedstrijd al werden beroofd van een doelpunt. Niettemin mogen we trots op onszelf zijn. We hebben de beste ploeg van de wereld heel goed partij weten te bieden.”
Aanvoerder Marco Reus treurde met Can mee. ,,Tot aan de strafschop hebben we het gewoon heel goed gedaan. Daarna hadden we geen idee meer en gingen we veel te wild op jacht naar doelpunten.”
Bekijk de samenvatting van Borussia Dortmund - Manchester City.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
met poll
Erik ten Hag over finale tegen City: ‘In Nederland hebben we de Kuip, maar Wembley is mooiste stadion ter wereld’
-
PREMIUM
Van Hooijdonk kreeg excuusmail van dader racistisch haatbericht: ‘Maar als hij een vent is, komt hij naar me toe’
Pierre van Hooijdonk heeft een excuusmail ontvangen van degene die een racistisch bericht over hem op Instagram heeft gepost. Die had hij naar sc Heerenveen gestuurd, die de mail bij de oud-voetballer heeft bezorgd. ,,Maar dat vind ik te makkelijk. Dit is mosterd na de maaltijd, en ook vanachter het toetsenbord. Als je een vent bent, stap dan in de auto en kom naar me toe.”Breda -
PREMIUMTime-Out
Column Jan Martens I Moederziel alleen lag het vlaggetje van de grensrechter langs de zijlijn
Columnist Jan Martens stond deze week langs de kant bij de amateurvoetbalwedstrijd tussen Prinsenland en SKNWK. Het was genieten: ,,Die typische voetbalhumor, het fanatisme van de trainer. Heerlijk.”Dinteloord -
Inbraken gebeuren in allerlei soorten woningen en buurten: zo laat je je huis veilig achter
Vakantie voor de boeg? Haal voor vertrek de stekkers uit de stopcontacten, draai kranen dicht en zorg vooral dat je huis er bewoond uitziet. Dat adviseert Ilona Snaterse-Leidelmeijer, politievrijwilliger gespecialiseerd op het gebied van preventie. -
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek.
-
Roland Garros
Carlos Alcaraz probleemloos naar achtste finales, Novak Djokovic heeft het twee sets knap lastig met taaie Spanjaard
-
-
-
Samenvatting
Guardiola en ManCity ten koste van Dortmund naar halve finale tegen PSG
Manchester City heeft zich ten koste van Borussia Dortmund geplaatst voor de halve finales van de Champions League. Na de 2-1 van vorige week in Engeland won de ploeg van trainer Pep Guardiola ook met 2-1 in Duitsland. In de halve finales wacht Paris Saint-Germain, dat gisteren titelhouder Bayern München uitschakelde. -
PREMIUM
Huilen: teken van zwakte of genetisch bepaald? ‘Traankanaal zit lager bij mannen’
Huilen, janken, wenen, snikken en snotteren. Niks fijner dan ongecontroleerd de tranen laten stromen. Maar wat is nu de precieze functie van al die tranen? En waarom huilt de ene persoon al bij een tv-commercial en kan de ander geen traan laten op een begrafenis? Hoogleraar Ad Vingerhoets: ,,Het hormoon testosteron maakt het moeilijker om te huilen.’’