Dartstalent Danny Jansen bevestigt status met overtuigende zege in eerste ronde
Austrian Darts OpenNederland lijkt in Danny Jansen een nieuwe dartstopper in huis te hebben. De jonge Holtenaar won vanmiddag overtuigend zijn eersterondepartij op de Austrian Darts Open.
De 19-jarige Jansen, momenteel de nummer 81 van de wereld, veegde op het Oostenrijkse Euro Tour-toernooi in Graz de vloer aan met de Pool Radek Szaganski: 6-1. De Nederlander gooide daarin een imponerend gemiddelde van 100,96 per drie pijlen.
Het lijkt daarmee het jaar van de doorbraak van Jansen te worden. Begin deze maand verbaasde de darter met kenmerkende mat vriend en vijand door Players Championship 9 op zijn naam te schrijven. Op de Austrian Darts Open gaat Jansen het morgen in de tweede ronde opnemen tegen Luke Humphries.
Ook Plaisier maakt indruk
Ook Wesley Plaisier lijkt in de vorm van zijn leven te verkeren. De 32-jarige darter uit Hendrik-Ido-Ambacht, vorige week verrassend kwartfinalist bij de German Darts Grand Prix, won in de eerste ronde met 6-3 van Matthew Campbell en gooide daarin een gemiddelde van 96,12. In de tweede ronde wacht Nathan Aspinall.
Danny Noppert en Jeffrey de Zwaan wisten zich eveneens voor de tweede ronde te plaatsen. Noppert rekende in een spannende partij met 6-5 af met landgenoot Jermaine Wattimena, terwijl De Zwaan met dezelfde cijfers Mensur Suljovic versloeg. Michael van Gerwen en Dirk van Duijvenbode hebben een geplaatste status en stromen morgen in de tweede ronde in.
Bekijk hieronder onze sportvideo's:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
PSV onder hoogspanning na ‘uithaal’ Ruud van Nistelrooij naar beleidsmakers
Eindhoven -
PREMIUM
‘Ga niet met de hogedrukspuit over het terras met groene aanslag’
Last van algen op tegels, schutting en bloempotten in de tuin? Wacht even met de hogedrukspuit, zegt hovenier Bert Moelee van De Tuinexpert. Hij heeft een betere oplossing. -
eigen tuin eerst
Plant nu een vlinderstruik in je tuin voor meer bijen en vlinders
Meer vlinders in je tuin? Met een paar vlinderstruiken heb je dat zo voor elkaar. Nu is de ideale tijd om ze te planten. Tuingoeroe Romke van de Kaa heeft een paar mooie exemplaren voor je uitgezocht. -
PREMIUMEnergierekening
Robert: ‘Afgelopen jaar verbruikten we 21.000 kWh aan stroom en wekten we 18.900 kWh op’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Robert Schrijvers (53) uit Maria Hoop in Limburg. -
PREMIUM
Overzicht | De uitslagen, doelpuntenmakers en wedstrijdverslagen van het zaterdagvoetbal
-
PREMIUM
Oosterhout heeft een goede keeper, zolang Feyenoord maar niet thuis speelt: ‘Opofferen van Feyenoord - PSV deed wel even zeer’
Als jeugdspeler klopte keeper Remco Droog al regelmatig op de deur bij het eerste elftal van Oosterhout, maar nooit stond hij een wedstrijd onder de lat. 'Helemaal niet erg’ vond de keeper, die doelde op zijn vrije zondagen. Op 35-jarige leeftijd maakte hij toch nog zijn debuut en ook in de derby tegen TSC staat hij onder de lat.Oosterhout -
-
-
PREMIUM
Welberg klopt ‘verschrikkelijk slecht’ Boeimeer en is van de nul af, VVC'68 te sterk voor Steenbergen
In de vierde klasse C pakte Welberg zaterdagmiddag de eerste punten door Boeimeer met 3-1 te verslaan. Bovenin blijft de titelstrijd tussen Vrederust (4-2 winst op DVO'60) en VVC'68 (3-1 tegen Steenbergen) onverminderd spannend. -
Trefzekere Toby Alderweireld helpt Antwerp aan benauwde zege in Waregem
Toby Alderweireld heeft het Royal Antwerp FC van trainer Mark van Bommel aan een zwaarbevochten uitzege op Zulte Waregem geholpen. De verdediger opende in de 85ste minuut de score op aangeven van Calvin Stengs. Hij benutte in de 89ste minuut ook nog een strafschop. (0-2)