Bayern heeft Coutinho binnen, Dzeko verlengt bij AS Roma
De transferperiode in is in volle gang en dus regent het nieuwtjes over spelers die hun contract verlengen of juist wisselen van club. Mis niets van alle geruchten en voltooide transfers in onze dagelijkse rubriek TransferTalk.
Dzeko blijft bij AS Roma
Edin Dzeko blijft AS Roma trouw. De Bosnische spits verlengde zijn contract in de Italiaanse hoofdstad met twee jaar, tot de zomer van 2022. ,,De afgelopen weken merkte ik hoe graag de club me wil hebben”, zei Dzeko, die nadrukkelijk in de belangstelling stond van Internazionale. “Het was een bevestiging van wat ik de afgelopen vier jaar al heb geleerd, dat Rome mijn thuis is.”
De 33-jarige spits kwam in 2015 over van Manchester City, waarmee Dzeko twee keer kampioen van Engeland was geworden. Hij veroverde eerder al een titel in Duitsland met VfL Wolfsburg. Voor AS Roma maakte de nummer 9 de afgelopen vier jaar 87 doelpunten. In het seizoen 2016-2017 werd Dzeko met 29 goals topscorer van de Serie A. Vorig jaar kwam hij tot ‘slechts’ negen doelpunten in de Italiaanse competitie.
Bayern München huurt Coutinho
Vraagtekens rondom mogelijk vertrek Eriksen
Tottenham-spelmaker Christian Eriksen wordt al enige tijd gelinkt aan een transfer naar Spanje. Zowel Atlético als stadsgenoot Real Madrid zou voor hem in de markt zijn. Vooralsnog staat de Deen echter nog onder contract bij de Spurs. ,,Ik weet niet of hij nog vertrekt deze zomer”, citeert de BBC Tottenham-manager Mauricio Pochettino. ,,Mijn taak is om al mijn spelers te helpen, tot ze besluiten hun carrière een andere wending te geven.” Eriksen heeft nog een eenjarig contract in Londen en zou dus volgende zomer transfervrij de deur uit kunnen lopen.
AS Roma stuurt Nzonzi naar Galatasaray
Een jaar geleden betaalde AS Roma nog 30 miljoen euro voor Steven Nzonzi, maar nu moet de Fransman alweer vertrekken uit de Italiaanse hoofdstad. De Romeinen verhuren de Franse middenvelder voor een jaar aan Galatasaray. Als de Turkse club Nzonzi definitief wil overnemen, moet 't 16 miljoen euro overmaken naar AS Roma. De oud-speler van onder meer Stoke City en Sevilla was vorig seizoen een vaste waarde bij AS Roma. Nzonzi speelde 39 wedstrijden, maar de nieuwe trainer Paulo Fonseca denkt hem niet nodig te hebben. Galatasaray is behoorlijk actief op de transfermarkt. De club versterkte zich al met onder anderen Ryan Babel, Michaël Seri, Emre Mor, Christian Luyindama en Jimmy Durmaz.
PSV wil Piroe verhuren aan Sparta
Trainer Mark van Bommel en technisch manager John de Jong van PSV staan in principe welwillend tegenover verhuur van Joël Piroe. De spits van Jong PSV heeft inmiddels een eerste gesprek met Sparta gehad en kan bij de Rotterdammers de eredivisie in. Vrijdag speelt hij nog in Almere, met Jong PSV.
Van Bommel denkt dat de stap naar Sparta goed kan uitpakken voor zijn ontwikkeling. ,,Natuurlijk kan hij blijven spelen bij Jong PSV, maar bij Sparta heb je ook met andere dingen te maken. Verwachtingen en de druk van de pers, bijvoorbeeld.” Dat is bij Jong PSV anders, waar het doel primair opleiden is en het niet zoveel uitmaakt of de ploeg bij wijze van spreken vierde of achtste in de eerste divisie wordt.
Van der Weg weg bij Ross county
Kenny van der Weg is per direct weg bij de Schotse voetbalclub Ross County FC. Hij heeft de leiding laten weten dat hij dichter bij zijn familie wil zijn. De 28-jarige verdediger was pas weer zeven maanden terug bij Ross County na zijn verblijf bij het Belgische Roeselaere.
,,Kenny was een geweldige professional en we begrijpen volledig dat hij terug naar huis wil. We wensen hem het beste voor de toekomst”, zei assistent-manager Steven Ferguson.
Van der Weg kwam van 2012 tot 2016 uit voor NAC. Zijn Schotse club staat derde in de Schotse competitie, achter topclubs Celtic en Rangers.
Kuipers naar Indonesië
Nick Kuipers vertrekt bij ADO Den Haag en gaat voor het avontuur in Indonesië. De 26-jarige verdediger tekent bij Persib Bandung. Kuipers kwam in de zomer van 2017 over van MVV en speelde in totaal achttien duels voor ADO, maar mocht ondanks een doorlopend contract vertrekken bij de club.
Werner naar Bayern München?
FC Bayern München wil zich deze zomer nog versterken met Timo Werner, dat meldt BILD. Volgens de Duitse krant heeft Bayern 25 miljoen euro over voor de spits, terwijl RB Leipzig minstens 40 miljoen euro vraagt. Eerder deze week werd de voorhoede van Der Rekordmeister al versterkt met Ivan Perisic. De Kroaat komt op huurbasis over van Inter Milan.
Celtic aast op Forster en Ibe
Fraser Forster staat voor een terugkeer naar Celtic, zo meldt The Sun. Eerste doelman Scott Bain liep in het verloren Champions League-duel met Cluj een handblessure op en is meerdere weken uitgeschakeld. Forster, tussen 2010 en 2015 al sluitpost bij Celtic, wordt genoemd als zijn vervanger. Sinds zijn vertrek uit Schotland speelt hij voor Southampton. Jordan Ibe wordt ook gelinkt aan Celtic. De rappe aanvaller zou voor een jaar worden gehuurd van Bournemouth.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
-
Droom Boston Celtics spat uiteen, Miami Heat toch naar finale NBA
De basketballers van Miami Heat hebben zich in het zevende en laatste duel van de finale van de Eastern Conference overtuigend weten te plaatsen voor de finale van de NBA. Tegenstander Boston Celtic, die de afgelopen week in een sprookje was begonnen te geloven, werd maandag met duidelijke cijfers verslagen: 103-84. -
PREMIUM3
Gewone fiets bijna twee keer zo gezond als e-bike: zoveel calorieën verbrand je per uur
Drie op de tien Nederlanders rijden inmiddels op een elektrische fiets. Ook relatief jonge fietsers zijn overstag. Is dat nou goed nieuws? Want trappen met ondersteuning is toch lang niet zo gezond als jezelf verplaatsen op een gewone fiets? De Fietsersbond en een bewegingswetenschapper zetten op een rij wat de verschillen zijn. -
FC Twente werkt aan komst Verdonk, Ajax aast op Dani Olmo
De transferperiode in is in volle gang en dus regent het nieuwtjes over spelers die hun contract verlengen of juist wisselen van club. Mis niets van alle geruchten en voltooide transfers in onze dagelijkse rubriek TransferTalk. -
PSV trekt aan Ritsu Doan, Real stalt keeperstalent bij Valladolid
De transferperiode in is in volle gang en dus regent het nieuwtjes over spelers die hun contract verlengen of juist wisselen van club. Mis niets van alle geruchten en voltooide transfers in onze dagelijkse rubriek TransferTalk.
-
Calvin Verdonk wordt in januari ploeggenoot van Zlatan, El Messaoudi naar Groningen
-
-
-
Getest: Dit is de beste wasmachine voor grotere huishoudens
Wat is de beste wasmachine voor een gezin van 5 personen of meer? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
PREMIUMDerde divisie
Baronie gaat ondanks nederlaag met veel vertrouwen nacompetitie in
Baronie verliest de wedstrijd om des keizers baard met 3-1 van DEM. Desondanks gaan de Bredanaars met vertrouwen de nacompetitie in, aldus trainer Sedat Siner.Breda