Afzeggen Bertens voor Dubai maakt Clijsters niet uit: ‘Niet bezig met tegenstanders’
Kiki Bertens laat het toernooi van Dubai schieten. De Nederlandse tennisster moet vandaag nog aantreden in de finale van het toernooi van Sint-Petersburg. In Dubai zou ze het komende week in de eerste ronde opnemen tegen Kim Clijsters, de Belgische die na jaren haar rentree maakt.
Clijsters treft nu bij haar rentree de Spaanse Garbiñe Muguruza, zo meldt de organisatie van het WTA-toernooi van Dubai.
Bertens speelde vanmiddag in Rusland de finale tegen Elena Ribakina uit Kazachstan, de nummer 25 van de wereld, en won eenvoudig. Bertens verdedigde zo haar titel in Sint-Petersburg, de tiende uit haar carrière.
Clijsters: Tegenstander maakt mij niet uit
,,Het was ook fijn geweest om tegen Bertens te spelen”, reageerde Kim Clijsters vanuit Dubai. ,,Maar Muguruza is voor mij ook goed. Ik ben op dit moment niet bezig met tegenstanders. Ik focus op mijn eigen spel. Het is opnieuw wennen. Ik moet het spel en de opslag van mijn opponent opnieuw leren lezen, snelheid maken en op het juiste moment anticiperen.”
Clijsters heeft niet al te veel verwachtingen bij haar rentree. ,,Het wordt zeer moeilijk om een speelster zoals Muguruza nu al te kloppen. Maar ik ga ervoor. In zulke wedstrijden kan ik ook het meeste leren”, aldus de viervoudig grandslamwinnares. ,,Ik moet haar proberen onder druk te zetten. Ik ben zelf een echt competitiebeest, maar ik moet realistisch zijn.”
Clijsters en Muguruza speelden nog nooit tegen elkaar.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Spartak Moskou in zwaar weer: club Promes, Hendrix en Til heft tweede elftal op
Spartak Moskou heeft vanwege financiële problemen het tweede elftal opgeheven. Spartak 2 speelde sinds 2015 op het tweede niveau van de Russische competitie. De club uit de Russische hoofdstad, waarbij Quincy Promes, Guus Til en Jorrit Hendrix onder contract staan, ondervindt financiële gevolgen van de oorlog in Oekraïne. -
PREMIUM
Daan van Sintmaartensdijk mag karwei afmaken in ‘saaiste Houtse Linies ooit’
-
Benzine in Duitsland vanaf volgende week 50 cent per liter goedkoper dan in Nederland
Duitsland voert op 1 juni een accijnsverlaging door, waardoor een liter Euro 95 dan 1,72 euro kost. Dat is bijna vijftig cent minder dan in Nederland. Ten opzichte van de Nederlandse adviesprijs bedraagt het verschil zelfs meer dan 60 cent. -
Belgische terug na 8 jaar
Bertens tegenstandster van Clijsters bij comeback in Dubai
Kiki Bertens is bij het WTA-toernooi van Dubai in de eerste ronde gekoppeld aan Kim Clijsters, die haar comeback maakt in het internationale tenniscircuit. -
VIDEO
Titelverdedigster Bertens naar finale in Sint-Petersburg
Kiki Bertens heeft de finale van het WTA-toernooi van Sint-Petersburg gehaald. In de halve finale was Nederlands beste tennisster in drie sets te sterk voor de Russische Ekaterina Alexandrova (6-1, 4-6, 6-1).
-
PREMIUMBinnenkijken
Ze wonen in een stijlvol herenhuis, toch vertrekken Birgit en Martin voor ander pareltje
Birgit Verwer en Martin Hoorweg verkopen hun prachtige herenhuis aan de Valkenboslaan in Den Haag. Ze wilden al langer de stad uit, en hebben nu het pareltje gevonden dat ze zochten, in het buitengebied van het Achterhoekse Doetinchem wel te verstaan. -
De nare bijsmaak van de term Human Resources: ‘Mensen zijn geen productiemiddelen’
Psycholoog Thijs Launspach is stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: Human Resources -
Poll
Rob Penders maakt kans op Rinus Michels Award
De trainers Erik ten Hag, Arne Slot, Ron Jans, Joseph Oosting en Kees van Wonderen maken kans op de Rinus Michels Award. De trainersvakbond Coaches Betaald Voetbal (CBV) heeft deze vijf genomineerd voor de prijs voor de trainer/coach van het jaar in de eredivisie. Vorig jaar kreeg Ajax-trainer Ten Hag de Rinus Michels Award voor de derde keer, na 2016 en 2019.