Zangeres Charli XCX is stem kwijt en zegt uitverkocht concert in Utrecht af
De Britse zangeres Charli XCX (29) komt morgenavond toch niet naar Utrecht. Ze is haar stem kwijt en moet haar shows van vanavond (in Brussel) en morgen in een uitverkocht TivoliVredenburg afzeggen.
‘Ik ben mijn stem volledig kwijt en hoewel ik allerlei technieken heb geprobeerd om haar terug te krijgen, komt ze niet terug’, schrijft de artiest, die ontzettend baalt, op sociale media.
‘Ik moet van de dokter zowel mijn stem als mijn lijf rust geven, in de hoop dat mijn stem zo snel mogelijk terugkomt. Ik wou dat er een manier was om toch op te treden voor jullie, maar zingen is nu onmogelijk.’ De show eist daarnaast fysiek veel de zangeres en ze heeft nu te veel pijn, schrijft Charlotte Aitchison, zoals ze echt heet.
‘Het spijt me zo, zo, zo erg om jullie teleur te stellen, echt waar. Ik houd jullie op de hoogte van mijn vooruitgang en hopelijk kom ik, met rust en de juiste medicatie, helemaal fit terug.’ Mensen met kaartjes krijgen bericht over het terugvragen van hun geld.
Charli XCX is onder meer bekend van haar hit Boom clap uit 2014, die te horen was in de film The fault in our stars. De bijbehorende clip nam ze op in Amsterdam:
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Red Hot Chili Peppers annuleren optreden Glasgow wegens ziekte
De Red Hot Chili Peppers laten op Twitter weten dat het optreden van de band in Glasgow vandaag niet door kan gaan wegens ziekte. Wie er ziek is, laat de Amerikaanse groep in het midden. -
R. Kelly onder permanente bewaking ter voorkoming zelfmoord
R. Kelly staat onder permanente bewaking in zijn cel in New York om te voorkomen dat de R&B-zanger zelfmoord pleegt. Dat laat zijn advocaat Jennifer Bonjean weten aan CNN. De 55-jarige artiest werd eerder deze week veroordeeld tot dertig jaar cel in de misbruikzaak in New York. -
Zo ontmoedigt je smarthome inbrekers tijdens je vakantie
Vakantie is fijn, maar voor veel mensen kan het achterlaten van hun huis ook veel stress opleveren. Ben jij bang voor inbrekers, heb je huisdieren die niet mee mogen of verwacht je post terwijl jij in een tropisch oord zit? Dan bieden deze smarthometoepassingen soelaas. -
met foto's
Diva? Adele is nog steeds doodgewoon als ze microfoon in boezem steekt bij megaconcert Londen
Recensenten komen superlatieven tekort voor het grootse comebackconcert van Adele in Londen gisteravond. Vrijwel alle kranten delen vijf sterren uit voor de ‘perfecte’ show van de succesvolste zangeres ter wereld, die op het podium in haar thuisland vooral nog steeds een doodgewone Britse meid bleek. -
Waarom we steeds vaker een lekke band hebben op vakantie
Auto's hebben steeds vaker een lekke band in het buitenland. Tien jaar geleden ging het in 20 procent van de pechgevallen in het buitenland om een lekke band, nu is dat 29 procent. Dat meldt de Belgische mobiliteitsorganisatie VAB.
-
PREMIUMhuisarts vertelt
Op bezoek bij meneer Lobi: ‘Uw vrouw zegt dat u verslaafd bent geraakt aan de bank’
Voor onze rubriek Huisarts Vertelt schrijft Rutger Verhoeff wekelijks over patiënten die hem raken. -
Ye West aangeklaagd om onrechtmatige housesamples in rapnummer
Ye West, beter bekend als Kanye West, is door houseartiest Marshall Jefferson aangeklaagd omdat de rapper voor de track Flowers onrechtmatig gebruik heeft gemaakt van Jeffersons nummer Move Your Body uit 1986. Met name de manier waarop West delen van het nummer heeft gebruikt, staat Jefferson niet aan. -
Showbytes
Floor geniet van Franse zon in bikini en Suzanne kust enorme fles champagne
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.