Ye: ik hield tweede sekstape Kim Kardashian tegen
Ye, voorheen bekend als Kanye West, claimt dat hij ervoor verantwoordelijk is dat er geen tweede sekstape van zijn ex-vrouw Kim Kardashian en haar voormalige vriend Ray J naar buiten is gekomen. Kim’s woordvoerder ontkent dat het zo gelopen is.
Volgens de rapper was er een tweede video, maar heeft hij er voor gezorgd dat die nooit online is verschenen, doordat hij de laptop waarop het filmpje stond persoonlijk bij Ray J is gaan halen. Dit vertelde hij in een interview met Hollywood Unlocked.
,,Ik ben naar die vent toe gegaan, kreeg de laptop van hem op het vliegveld en ben direct weer naar huis gevlogen. De laptop was de volgende ochtend in het bezit van Kim en ze moest huilen toen ze het filmpje zag. Weet je waarom? Omdat ze zich toen realiseerde hoe vaak ze door mannen is gebruikt, dat die mannen niet van haar hielden en ze haar slechts als een voorwerp zagen,” aldus Ye.
Volgens een woordvoerder van Kim is er nooit een tweede tape geweest. ,,Het klopt dat de laptop bij haar bezorgd is, en die vervolgens compleet is doorzocht, inclusief harde schijf. Wat erop stond waren filmpjes waarin Ray J en Kim samen in een vliegtuig en een restaurant zaten maar waarbij verder geen seksuele handelingen werden gepleegd", aldus de woordvoerder.
,,Het is inmiddels bijna 20 jaar geleden dat die sekstape uitkwam en Kim is al lang verder gegaan met haar leven als moeder, ondernemer en activist. Ze heeft dan ook geen enkele behoefte meer om terug te kijken op die periode in haar leven.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Kanye West neemt nieuwe vriendin mee naar etentje met Madonna
Kanye West en zijn nieuwe vriendin Julia Fox zijn woensdag in Los Angeles opnieuw samen gespot. Het stel werd gezien toen zij een diner verlieten waar ook Madonna en oud-bokser Floyd Mayweather aanwezig waren. -
Podcast
Nanette en Marlies verloren ongeboren baby: ‘Zoveel liefde voor zo’n ieniemini mensje’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. Deze week vertellen Marlies en Nanette over hun miskramen. -
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
PREMIUM
Moloch is een psychologische horror uit de polder: ‘Dit script is zo mysterieus en weird’
Witte wieven, hunebedden, veenlijken: hoezo is de Hollandse geschiedenis geen geschikte voedingsbodem voor het horrorgenre? Toch is Moloch, nu in de bioscopen, een van de weinige griezelfilms die diep in onze polderfolklore duikt. Regisseur Nico van den Brink en actrice Sallie Harmsen over de kunst van het bang maken. -
Ye koopt huis tegenover Kim Kardashian
Kanye West heeft iets nieuws bedacht om zijn aanstaande ex-vrouw Kim Kardashian vaker te kunnen zien. De rapper, die tegenwoordig als Ye door het leven gaat, heeft namelijk het huis tegenover dat van Kardashian gekocht.
-
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim. -
As the world turns-actrice Marnie Schulenburg (37) overleden
As the world turns-actrice Marnie Schulenburg is dinsdag overleden. Ze stierf enkele dagen voor wat haar 38ste verjaardag was geweest aan uitgezaaide borstkanker. -
Anouk: ‘Ook twee meiden uit mijn team slachtoffer The Voice’
Anouk, oud-coach bij The Voice of Holland, zegt twee meiden in haar team te hebben gehad die slachtoffer zijn geweest van grensoverschrijdend gedrag. De zangeres kwam daar naar eigen zeggen pas achter toen ze, naar aanleiding van de uitzending van Boos waarin verhalen over seksueel wangedrag bij de talentenjacht naar buiten kwamen, op onderzoek uitging.