Waylon wil je mening en Femke zet collega in ‘blootje’
ShowbytesKorte updates van de sterren op sociale media - wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekend Nederland. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.
Yolanthe Sneijder-Cabau liet haar manen vanochtend flink wapperen tijdens een ritje op een schimmel. Nu maar hopen dat manlief Wesley altijd al droomde van een prinses op een wit paard.
Geen berg heerlijk eten, maar een hoop puin voor tv-kok en amateurklusser Miljuschka Witzenhausen. De weg naar haar droomboerderij, waarover ze vlogt voor deze site, is geplaveid met bloed, zweet en stenen.
Overlast van hangjongeren blijkt niet alleen in de randstad een probleem, ondervond Volendammer Nick Schilder.
Anouk Smulders, bekend van reclames voor anti-rimpelcrème, houdt zelfs tijdens haar gelukkigste momenten haar gezicht in de plooi.
Hind Laroussi, die zangeres van Idols, heeft lak aan de regels.
Actrice Sylvia Hoeks - onze succesvolle vrouw in Hollywood - lacht niet, maar is wel heel blij met haar outfit voor de Oscars die morgenavond worden uitgereikt.
Lekker dingen met de meiden doen lijkt dankzij de hit van zangeres Merol een modern verschijnsel, maar actrice Anna Drijver weet beter.
Muziekorakel Ronald Molendijk zet in RTL Boulevard geregeld een boom op, bijvoorbeeld over vrouwen in de muziek. Hij blijkt ze ook aardig om te kunnen hakken.
Presentator Tim Hofman probeert hier te bewijzen dat je er ook zonder dure kleding goed uit kunt zien. Zijn pet lijkt echter niet van de Primark, maar van Polo Ralph Lauren te zijn. Zo’n accessoire kost wel een paar tientjes.
Als Ron Boszhard zich onzeker voelt, kijkt de broer van Carlo gewoon even op zijn Wikipedia-pagina.
Qmusic-dj Domien Verschuuren is inmiddels 31 jaar, maar wordt nog steeds als een kind zo blij van vuurwerk op zijn bord.
Zanger Waylon, die gisteren als coach The voice of Holland won met pupil Dennis, ging deze week meer over de tong dan hem lief is. Maar dat beviel eigenlijk prima. ,,Mocht u voortaan nog een mening hebben, heeft u hem dan weer over mij?’’
Zwemster Femke Heemskerk wordt niet alleen figuurlijk, maar ook letterlijk op handen gedragen. Ze benadrukt wel dat de man op links, collega Kyle Stolk, gewoon een broekje aan heeft.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Extra aflevering van Hier zijn de Van Rossems als eerbetoon aan de overleden Sis
Na de lopende reeks van Hier zijn de Van Rossems zal er nog een extra aflevering worden uitgezonden. Het is een eerbetoon aan Sis van Rossem, die begin deze maand overleed. -
Benzine in Duitsland vanaf volgende week 50 cent per liter goedkoper dan in Nederland
Duitsland voert op 1 juni een accijnsverlaging door, waardoor een liter Euro 95 dan 1,72 euro kost. Dat is bijna vijftig cent minder dan in Nederland. Ten opzichte van de Nederlandse adviesprijs bedraagt het verschil zelfs meer dan 60 cent. -
Videoland-ster Achmed Akkabi gaat Nederlandse producties maken voor Prime Video
Achmed Akkabi, de man achter de populaire Videoland-serie Mocro Maffia, gaat voor Prime Video aan de slag. De acteur, schrijver en producent gaat voor de streamingdienst Nederlandse producties ontwikkelen en deze als producent begeleiden. Het gaat om een driejarige overeenkomst, laat Prime Video weten. -
PREMIUMGeld & Geluk
Ron en Yvonne wonen in Sri Lanka: ‘We houden van luxe, maar vinden snel iets duur’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. Ron en Yvonne hebben Sri Lanka even verruild voor Nederland. ‘Verbazend hoe ontevreden mensen hier kunnen zijn, terwijl ze zoveel keuzes hebben.’ -
PREMIUMBinnenkijken
Ze wonen in een stijlvol herenhuis, toch vertrekken Birgit en Martin voor ander pareltje
Birgit Verwer en Martin Hoorweg verkopen hun prachtige herenhuis aan de Valkenboslaan in Den Haag. Ze wilden al langer de stad uit, en hebben nu het pareltje gevonden dat ze zochten, in het buitengebied van het Achterhoekse Doetinchem wel te verstaan.
-
Branche verwacht dat festivals doorgaan ondanks personeelstekorten
Hoewel ook in de festivalbranche sprake is van een flink tekort aan personeel, verwachten verschillende betrokkenen uit de sector niet dat er daardoor evenementen afgelast zullen worden. Dat zeggen zij desgevraagd tegen het ANP. -
Het gaat iets beter met zieke BZV-boer Jan: ‘Blij dat we het ergste hebben gehad’
Het lijkt iets beter te gaan met boer Jan, die bekend werd door zijn deelname aan Boer zoekt vrouw. In april werd bekend dat de boer een spierziekte heeft, maar hij kan inmiddels zijn armen weer bewegen. -
POP22 met DeLange en Van Nieuwkerk van start met 605.000 kijkers
Het nieuwe muziekprogramma POP22 is donderdag van start gegaan met 605.000 kijkers. Het programma van Matthijs van Nieuwkerk en Ilse DeLange is daarmee goed voor een 17de plaats in de lijst met best bekeken programma’s van de dag van Stichting KijkOnderzoek (SKO).