Voor Albert Verlinde komt het door Youp 'nu heel dichtbij’
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op televisie.
Daar was hij weer in beeld: de inmiddels overbekende blauwe wand – bij de verfmengbalie van de bouwmarkt inmiddels beter bekend als SBS 6-blauw – met tientallen keren de woorden ‘ministerie van Justitie en Veiligheid’ erop gedrukt. De katheders ervoor waren nog leeg, het wachten was op premier Rutte en minister De Jonge. En de doventolk natuurlijk, die inmiddels een halve BN’er is.
Het blauwe wandje was er wel. Gek hoe een decor dat je bij de persconferentie van een week geleden – toen de scholen nog gewoon open waren, net als de Zara en de Bijenkorf – niet opviel, er twee sessies later ineens zo onheilspellend uit kan zien. Als kille, zwijgende voorbode van nieuwe rampspoed die ons nog boven ons hoofd hangt.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
'Je praat mét ons, niet óver ons', vindt Beatrix. En anders kun je een telefoontje verwachten
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op televisie. -
PREMIUM
Berlijn, Barcelona en Marokko: zo gaat Femke (49) elk jaar gratis op vakantie
Je moet je huis netjes en schoon achterlaten voordat je vertrekt, maar dan kun je gratis vakantie vieren in het huis van een ander. Femke Breukels uit Utrecht is fanatiek huizenruiler: ,,We hebben al 10.000 euro bespaard.’’ -
Harry Styles: nieuwe plaat gaat niet over Taylor Swift
Harry Styles heeft ontkend dat zijn nieuwe nummer Daylight over zijn ex Taylor Swift gaat. Dat vertelde de 28-jarige zanger in The Howard Stern Show. -
Mijn bevalling
Esmee krijgt kind met mannenstel: ‘Toen mijn vliezen braken, kwamen ze meteen dweilen’
Bevallen: vrouwen doen het al eeuwen en raken er nooit over uitgepraat. Bevallingen zijn prachtig, loodzwaar en veranderen je leven. In deze serie creëren ouders openheid door het eerlijke verhaal van hun bevalling te delen. Deze week: Esmee Ros zette haar kind op de wereld in een meeroudergezin. -
PREMIUMmet video
Warmtepomp wordt kleiner en minder lelijk
Nederland moet massaal aan de warmtepomp. Maar zo klein zijn ze niet, dus waar laat je zo’n ding? En waarom zien die buitenunits eruit als een koelwagen? Een kijkje op de VSK Installatiebeurs.
-
PREMIUMAngela kijkt tv
DWDD had zich geen beter afscheid kunnen wensen
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op televisie. -
Sam Fender en Dave grote winnaars muziekprijzen The Ivors
Sam Fender en Dave zijn dit jaar de grote winnaars van de Britse muziekprijzen The Ivors. De prijzen worden jaarlijks uitgereikt in Londen om schrijvers en componisten van popmuziek, maar ook van film-, televisie- en gamemuziek te eren. -
Documentaire over leven Jennifer Lopez vanaf juni te zien op Netflix
De documentaire Halftime over het leven van de Amerikaanse zangeres Jennifer Lopez verschijnt in juni op Netflix. De film geeft ‘een bijzonder kijkje in de carrière van Jennifer Lopez en onthult het enorme doorzettingsvermogen en de vastberadenheid van de artiest’, meldt Netflix vandaag.