Victoria's Secret slaat nieuwe weg in met Megan Rapinoe en Priyanka Chopra Jones
Het bekende Amerikaanse lingeriemerk Victoria's Secret lag de afgelopen jaren flink onder vuur omdat het niet divers genoeg zou zijn en een onwerkelijk beeld zou schetsen over het vrouwelijk lichaam tegenover jonge meisjes en vrouwen.
Ook kwamen er verhalen naar buiten over vrouwonvriendelijk en seksueel grensoverschrijdend gedrag binnen het bedrijf.
In een poging om het vertrouwen van fans terug te winnen, zijn zowel voetbalster Megan Rapinoe als actrice Priyanka Chopra Jones gecontracteerd. Met hen hoopt Victoria's Secret een breder publiek te bereiken en de focus te verleggen naar marketing die is gericht op de 'male gaze’, oftewel hoe mannen door de bank genomen graag lingerie zien, naar reclame die vrouwen een goed gevoel geeft over hun eigen lijf.
Hiermee slaat het merk een nieuwe weg in en zijn er niet meer alleen extreem dunne modellen te zien, maar 'leading icons' en 'changemakers'. Rapinoe en Chopra zijn volgens het lingerielabel vrouwen die de toekomst vorm geven, al zullen ze beide niet poseren in sexy ondergoed. Het tweetal zal zich vooral inzetten als woordvoerders en meewerken aan podcasts en andere PR-activiteiten.
Het tweetal voegt zich bij een groep vrouwen die zich al eerder bij het merk aansloten, zoals het Soedanese model Adut Akech, het Braziliaanse model Valentina Sampaio, plussize model Paloma Elesser en journalist Amanda de Cadenet.
,,Deze beweging gaat om inspireren en positiviteit brengen. Het oude Victoria's Secret kon niet meer, dat was achterhaald en niet inclusief genoeg. Dat gaat nu anders worden, we gaan een nieuw tijdperk in. En daar kunnen Megan en Priyanka hun steentje aan bijdragen", aldus het bedrijf.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Plak jij nog tekst met control-V? Dat kan slimmer
We kopiëren en plakken honderden keren per dag op onze computers, maar door het net even anders te doen kan het ons een stuk makkelijker af gaan. -
Jim Bakkum en zijn Bettina keren eenmalig terug in Grease
Jim Bakkum en zijn echtgenote Bettina Holwerda kruipen nog één keer in de huid van Danny en Sandy, de personages die zij speelden in de Grease-musical. Op de Uitmarkt in Amsterdam zingen ze eind deze maand nog één keer wat klassiekers uit het bekende verhaal. -
Lissy en Pascal hebben niet één, maar twee banen: ‘Mensen verklaren me voor gek’
Voor het geld doen ze het niet. Dat kunnen ze makkelijk met één baan verdienen. Toch houden Pascal de Vos (37) en Lissy Cornelissen (23) er nóg een baan op na. Sommigen verklaren hen voor gek. Zelf zijn ze juist gelukkiger met twee banen. -
Met video
Olivia Newton-John op 73-jarige leeftijd overleden, fans leggen bloemen op Walk of Fame
De Brits-Australische zangeres Olivia Newton-John is op 73-jarige leeftijd overleden. Dat heeft haar echtgenoot bekendgemaakt op het Instagramaccount van de zangeres. Ze leed al enige tijd aan borstkanker. Wereldwijd vergaarde ze faam met haar rol als Sandy in filmklassieker Grease. Fans van de filmster gedenken haar door onder anderen bloemen en foto’s achter te laten bij haar ster op de beroemde Walk of Fame. -
Regisseur Lars von Trier heeft ziekte van Parkinson
Bij de bekroonde Deense regisseur Lars von Trier, bekend van films als Antichrist, Dogville en Melancholia, is onlangs de ziekte van Parkinson vastgesteld. Eind deze maand gaat zijn televisieserie The Kingdom Exodus op het filmfestival in Venetië in wereldpremière en de producent wilde ,,speculaties over zijn gezondheid” in aanloop daarnaartoe voorkomen. Daarom besloot zijn filmproductiemaatschappij Zentropa het nieuws in een korte verklaring met Deense media te delen.
-
Deze spullen moet je uit je geparkeerde auto halen tijdens de hitte
De zon schijnt deze zomer weer op volle kracht en daar moeten we in de auto rekening mee houden. Sommige spullen kan je maar beter uit je geparkeerde auto halen, want ze kunnen voor problemen zorgen. -
Radiopartijen in hoger beroep tegen veiling FM-frequenties
Meerdere spelers op de Nederlandse radiomarkt gaan in hoger beroep tegen het besluit van de rechter over herverdeling van de landelijke FM-frequenties. Zowel Talpa, RadioCorp als BNR laten woensdag aan het ANP weten het er niet mee eens te zijn dat de eerder dit jaar toegezegde noodverlenging van de FM-frequenties door de rechter van tafel is geveegd. -
Showbytes
Loiza te moe om blouse dicht te knopen en jarige Jim heeft grijze haren
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.