Spin-off Penoza vanaf eind december op televisie
Doodstil, de spin-off van hitserie Penoza, zal vanaf 27 december op televisie te zien zijn. Dat heeft de NPO bekendgemaakt. De vierdelige serie zou in eerste instantie al in september van start gaan. Maar door de coronacrisis moesten de opnames worden uitgesteld.
Delen per e-mail
De nieuwe serie vertelt het verhaal achter Luther (Raymond Thiry), de meedogenloze rechterhand van Carmen van Walraven uit Penoza. In Doodstil lijkt Luther klaar te zijn met de misdaad, maar door zijn nichtje Puk komt hij opnieuw in de keiharde onderwereld terecht. Hij stelt zich ten doel om wraak te nemen op de moordenaar van zijn broer en af te rekenen met demonen uit zijn verleden.
De hoofdrol in Doodstil wordt gespeeld door Thiry, die de rol van Luther al vijf seizoenen en één speelfilm vertolkte. De regie is in handen van Willem Gerritsen en het scenario is geschreven door Philip Delmaar.
De hitserie Penoza werd vorig jaar afgesloten met een bioscoopfilm waarvoor meer dan een half miljoen mensen een kaartje kochten. Penoza was tussen 2010 en 2017 vijf seizoenen lang te zien bij KRO-NCRV en gaat over een vrouw die na de dood van haar man diens rol in het criminele circuit overneemt.
Bekijk hieronder de trailer voor de Penoza speelfilm.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
ANGELA KIJKT TV Een toevluchtsoord voor iedereen die geen zin had in weer een discussie over avondklok of... Tijl!
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
Abdelkader Benali trekt zich terug als spreker bij Dodenherdenking wegens omstreden uitspraken
De voordracht tijdens de herdenkingsbijeenkomst op 4 mei in Amsterdam wordt niet gegeven door schrijver Abdelkader Benali. De schrijver trekt zich terug nadat er onrust is ontstaan over zijn bijdrage, meldt Benali op Twitter. De onrust over zijn voordracht is het gevolg van omstreden uitspraken die hij in 2006 deed over Joden. -
Penoza stopt toch niet: hitserie krijgt spin-off
De hitserie Penoza krijgt volgend televisieseizoen een spin-off. In de vierdelige serie Doodstil wordt de achtergrond en afkomst van Luther, de zwijgzame rechterhand van Carmen van Walraven, uit de doeken gedaan. -
Penoza-film is een hit: half miljoen bezoekers in twee maanden
De Penoza-film The Final Chapter heeft in nog geen twee maanden tijd meer dan een half miljoen bezoekers getrokken. Het is daarmee de eerste Nederlandse film in ruim een jaar tijd die dat heeft gepresteerd. De laatste titel die deze mijlpaal behaalde, was de komedie Bon Bini Holland 2 van en met Jandino Asporaat. -
Justin Bieber blikt terug op arrestatie: ‘Ik was boos op God’
Justin Bieber heeft op zijn Instagram teruggeblikt op een donkere periode uit zijn leven. Zeven jaar geleden werd de zanger gearresteerd omdat hij onder invloed te hard zou hebben gereden.
-
Muziekfestival Glastonbury gaat vanwege corona ook dit jaar niet door
Liefhebbers die uitkeken naar het Britse festival Glastonbury moeten het nog een jaar langer uitzingen. Vanwege de voortdurende coronacrisis is het muziekfestijn definitief afgelast, zo laat de organisatie vandaag weten. Het festival stond gepland in juni. -
Video Op1-presentator Paul de Leeuw onder vuur na opmerking over Aziaten: ‘Immens botte domheid’
De kritiek op televisiemaker Paul de Leeuw (58) in zijn rol als presentator van talkshow Op1 neemt alsmaar toe. Vooral na de uitzending van afgelopen vrijdag (waarin viroloog Ab Osterhaus te gast was) is er onvrede over de houding van De Leeuw. ,,Slecht voorbereid en stompzinnige vragen.” -
Boerin Steffi bevallen van dochtertje dat naar Yvon Jaspers is vernoemd
Er is weer een Boer zoekt Vrouw-baby geboren: boerin Steffi en haar partner Roel zijn vrijdag de trotse ouders geworden van een dochter. Het meisje luistert naar de naam Sterre Yvon Madelon. Dat wordt vandaag bekendgemaakt op het Instagramaccount van het populaire datingprogramma.