RTL past programmering aan na The Voice-schandaal: De Verraders uitgesteld
Nu The Voice of Holland opgeschort is wegens aantijgingen van seksueel grensoverschrijdend gedrag en machtsmisbruik, is RTL genoodzaakt de programmering te wijzigen. De zender meldt vandaag onder meer dat het Videoland-seizoen van Expeditie Robinson naar RTL4 verhuist en dat een nieuwe reeks van De Verraders wordt uitgesteld.
Eerder deze week maakte RTL al bekend dat The Voice of Holland vrijdag en de komende weken vervangen wordt door het derde seizoen van I can see your voice. Het programma gaat om 20.00 uur van start. De talkshow van Beau van Erven Dorens wordt een halfuur vervroegd en begint om 21.30 uur.
Het eerder aangekondigde Videoland-seizoen van Expeditie Robinson verhuist naar RTL 4. Dit speciale seizoen, gepresenteerd door Art Rooijkakkers en Geraldine Kemper, is vanaf donderdag 10 maart om 20.30 uur te zien. Aansluitend start een nieuw seizoen van Eilandpraat, gepresenteerd door Luuk Ikink.
De Verraders
Het nieuwe TV-seizoen van De Verraders, wat eerder werd aangekondigd voor zondag 20 februari, wordt verplaatst en later dit voorjaar uitgezonden.
Het eerste seizoen van de nieuwe social media-spelshow Volg je me nog?, gepresenteerd door Ruben Nicolai, start donderdag 10 februari om 20.30 uur.
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMvraag & antwoord
Alles wat je (niet) wilt weten over de hybride warmtepomp
Wie vanaf 2026 zijn cv-ketel wil vervangen, moet een hybride warmtepomp installeren, zo maakte het kabinet vandaag bekend. Maar past een warmtepomp in elk huis, wat kost-ie en zijn er wel voldoende monteurs? -
Zo verdwijnen je WhatsAppberichten automatisch
Wil je voorkomen dat jouw berichten voorgoed terug te vinden zijn door (oud-)gesprekspartners? Of wil je wat opslagruimte vrijhouden op je smartphone? WhatsApp kan nieuwe berichten na een bepaalde tijd automatisch laten verdwijnen. -
AD Media podcast
‘Derksen is geen strijder van het vrije woord, maar van zijn eigen ijdelheid’
Het vaste mediapanel is na al het tumult in Turijn weer compleet en natuurlijk wordt het Europese liedjesfestijn besproken. Met onder andere de vraag: als Oekraïne het Eurovisie Songfestival niet kan organiseren, moet het dan weer naar Rotterdam komen? -
John de Mol stuurt brief naar Talpa-medewerkers: ‘Deur staat altijd open’
John de Mol heeft gisteren een brief gestuurd naar alle medewerkers van Talpa. De mediatycoon geeft daarin aan dat grensoverschrijdend gedrag altijd met hem bespreekbaar is. -
Ongemak over donorconceptie van je kind? ‘Leg uit dat iedereen erbij hoort, ook de donor’
Ouders die een kind krijgen met hulp van een spermadonor kampen met psychosociale problemen wanneer zij onvoldoende steun en begeleiding krijgen als het kind er eenmaal is. Dit blijkt uit nieuw onderzoek van het Amsterdam UMC. Heterostellen, lesbische stellen en alleenstaande moeders lopen in de opvoeding regelmatig tegen dingen aan waarbij ze professionele hulp en contact met lotgenoten missen.
-
PREMIUMVideo
‘Hilversum’ houdt de adem in voor het ‘grootste tv-schandaal sinds jaren 60’
Nederland kijkt massaal uit naar de YouTubeaflevering van het programma Boos waarin Tim Hofman vanmiddag zijn onthullingen doet over de misstanden rond The Voice of Holland. ,,Ik vergelijk het nog het meest met een WK-finale”, aldus tv-recensent Angela de Jong. -
Kluun-bestseller Komt een vrouw bij de dokter naar theater
Er komt een theaterbewerking van de roman Komt een vrouw bij de dokter van schrijver Kluun. Volgend jaar wordt het verhaal, dat draait om een vrouw met kanker en haar overspelige partner, gespeeld in theaters verspreid over het land. Dat meldt producent Korthals Stuurman Theaterbureau vandaag. -
Pronken op de rode loper met een manicure van 30.000 dollar
De Amerikaanse rapper Machine Gun Kelly heeft een blinkende entree gemaakt op de rode loper van de Billboard Music Awards. De 32-jarige rapper verscheen met nagels die voorzien waren van 880 diamanten, die in totaal 30.000 dollar (29.000 euro) waard zijn. Dit meldt Page Six.